Відпочинок та дозвілля

Photos for reviews Відпочинок та дозвілля
Сьогодні ми хочемо розповісти про набирає шалену популярність вигляді відпочинку та дозвілля - квестах в реальності (квест кімнати), а також про те, як збільшити шанси на перемогу в цих емоційних і захоплюючих іграх.
Всі ми обожнюємо різні детективи, жахи, трилери, пригоди, загадки, таємниці і розслідування. При перегляді таких фільмів або після прочитання книги хочеться втілитися в головного персонажа. Так ось реальні гри з серії «Виберися з кімнати» (quest game - escape the room) пропонують нам можливість стати цими героями, зануритися в світ пригоди і за відведений час спробувати розгадати хитромудрі загадки, головоломки і ребуси, дізнатися що сталося, і нарешті знайти вихід і вийти з гри повним незабутніх і яскравих емоцій.

Майже у всіх містах є компанії, які організовують подібні квести. У Києві таких кімнат уже понад 200, в Харкові, Одесі та Дніпрі більше 70 (в кожному).
На жаль не всі квести є вищого класу, і деякі недобросовісні «творці» тільки прикриваються назвою квест, щоб заробити на навичках.
Хочеться відзначити: професійно створені квести відрізняються підвищеною складністю і вийти з кімнати у вас навряд чи вийде швидше ніж за 40 хвилин. Якщо ви граєте вперше - це буде незабутньо, але радимо вам звернути увагу на якісних кімнати (Замкнені, ZiGRAYMO , Під замком, ...) іноді число переможців обмежується лише 10% , але не варто впадати у відчай, ви завжди зможете піти в наступну кімнату збагатившись дорогоцінним досвідом
Як вібрать кімнату і де знайти її ми розповімо трохи нижче, а зараз пропонуємо вам кілька хороших порад, які зможуть допомогти вам підготуватися до наступного квесту в реальності і вийти з нього переможцем.
Пам'ятайте, що як правило квест це командна гра і не забувайте повідомляти іншим про ваші знахідки або припущеннях. Як правило підлогу. Стеля і плінтус не грають в квестах. Робіть те, що у вас виходить найкраще, до чого є прагнення, в цій грі все як у справжньому житті! Збирайте команду з разноплангових гравців, майстер логіки, математик, ерудит, командир. Нехай головоломками займається той, хто любить їх вирішувати, а знахідки і пошук залиште тому, у кого є гарне чуття і логіка.
Якщо у вас немає настрою, то краще перенести гру на інший час, щоб не зіпсувати гру іншим членам команди. Не варто приховувати знайдені речі, пам'ятаєте гри в квест йде на час, як правило гра обмежується відведеним вам часом!
Не забувайте про підказки, які з люб'язністю вам надасть адміністратор гри, якщо ваші міркування зайшли в глухий кут.
Не варто зациклюватися на часі, потрібно звільнити мозок і зануритися в гру.
Пам'ятайте командний дух і гарний настрій ваші найкращі помічники.

Ще в далекому 2007 році за якісними відчуттями довелося б летіти до Японії. Це місце вважається колискою даного жанру ігор. Згодом якісні сценарії з'явилися в усьому світі, але досвідчені цінителі порадять їхати саме в Будапешт і Пекін. Там можна пройти понад 100 різних квестів без необхідності витрачати час на подорож від одного розважального центру до іншого.

В Україні представлено вже понад 500 кімнат, з різноманітними сюжетами і сценаріями.
Якість ігрових кімнат і локацій звичайно поки що дуже різнитися, але з часом «погані сценарії! І неякісні кімнати вмирають і залишають ринок.
Уперед до пригод!

І трохи реклами.

На нашому порталі https://questroom.com.uа/ua ви можете знайти підходящу квест кімнату і забронювати її в онлайн режимі , відправити запит на бронювання або зв'язатися з оператором по телефону
23.11.2020