Конструктивний відпочинок для тих хто в декреті

Photos for reviews Конструктивний відпочинок для тих хто в декреті
Якщо життя під час декрету стало одноманітним і хочеться чогось кардинально нового і цікавого, до того ж такого що розвине аналітичні здібності і змусить думати зовсім в іншому, відмінному від материнства, напрямку - то обов'язково відвідайте questroom. Море нових вражень і розумові вправи вам гарантуються! До того ж, це відмінний привід цікаво провести час з коханим чоловіком або подругами.

Адже за час, проведений на дитячих майданчиках, ми відучилися спілкуватися з людьми, які не мають відношення до цих самих майданчиків. Саме тому потрібно змушувати себе читати, цікавитися подіями, що відбуваються в світі, підтримувати контакти зі старими знайомими і друзями. Адже в декреті нам так бракує спілкування з людьми, необхідності думати і висловлювати думки вголос: всього того, що змушує нас відчувати себе розумними і цікавими. Час, проведений в декреті, при бажанні може бути використано і в цілях самовдосконалення. Тому обовязково знайдіть час і вирушайте в квест рум!

Молода матуся двох чудових доньок ділиться враженнями після відвідин quest room:

«... Ми вирвалися на побачення. Та й не куди-небудь, а в квест-кімнату. Я упиралася до останнього, думала, що нічого там вирішити не зможу, але азарт узяв верх і аналітичні здібності все-таки не настільки сильно всохли за час декрету, як я боялася.

Було складно. В кінці, коли часу залишалося мало, а останню загадку розгадати не вдавалося, навіть прокотилася хвиля паніки. Але ми впоралися і набралися позитиву. А з таким ресурсом і покращеною самооцінкою можна і далі боротися зі своїми труднощами.

Мета досягнута =)
23.11.2020