Як оригінально організувати корпоратив в Києві

Photos for reviews Як оригінально організувати корпоратив в Києві
Свята грають важливу роль в житті кожного, і суспільства в цілому. Вони піднімають настрій, задають позитивну емоцію, формують позитивне ставлення до всього навколишнього, додають «фарб у життя». Але в календарі їх мало, а більшу частину свого часу сучасна людина проводить саме на роботі, тому свята поступово стали вбудовуватися в трудову середу. Сьогодні корпоратив - ідея в Києві, якій немає рівних в багатьох сенсах!

Корпоративи - один із секретів успішності компанії

Якось раз Лі Якокка, колишній президент компанії «Ford», поділився цікавою думкою про те, яким повинен бути колектив будь-якого підприємства, щоб воно стало успішним. На його думку - як футбольна команда, тобто всі повинні грати як одна команда (бити в одні ворота і захищати свої). Але в футбол, звичайно, всіх грати не відправиш, а ось в квест в Києві - легко і без проблем! До речі, практично всі існуючі пропозиції для того щоб урізноманітнити і зробити максимально цікавим корпоратив, ідеї в Києві просто меркнуть перед думкою про цю розважальній грі. Тобто, ось так легко і швидко ви отримали відповідь на ще один мучить всіх менеджерів питання про те, як провести корпоратив в Києві.

Що дають корпоративи керівництву компанії і чому їх варто проводити незвично?

Організація корпоративів в Києві - це мудре рішення керівництва компанії. Корпоративні заходи допоможуть: • задати загальний дух персоналу; • зміцнити корпоративну культуру; • поліпшити якість внутрішніх комунікацій; • навчити співробітників підтримувати один одного і працювати на загальний результат, а не підставляти «підніжки» для реалізації особистих амбіцій; • мотивувати людей; • виявити лідерів (як формальних, так і неформальних), оцінити їх потенціал, помирити конкурентів; • познайомити між собою фахівців різних відділів і адаптуватися новим співробітникам. Корпоратив в Києві - це відмінний спосіб добре відпочити, розвіятися, відволіктися і зарядитися позитивною енергією, особливо, якщо провести його відповідним чином, тобто йдучи від звичних старшому поколінню застіль в кафе. І тут наступне питання: де провести корпоратив в Києві?

Де і як організувати корпоративний квест

Відмінним рішенням, як ми вже проговорили вище, може стати ідея організувати корпоратив в Києві в квест-кімнаті. Сьогодні таких закладів в столиці багато, і проблем з пошуком підходящого не виникає ні у кого. Вибрати можна квест в будь-якому жанрі (детективна історія, пригода, веселощі і т.д.) і з найбільш цікавим сюжетом. Варто тільки враховувати, що місткість квест-кімнати обмежена, зазвичай - до 8 осіб. Якщо фірма невелика або потрібно провести корпоратив в межах одного відділу, то квест-рум цілком підійде. Для великих компаній організовується індивідуальний квест (може бути облаштовано більш просторе приміщення або проведена активна гра в парку). Зверніться до адміністрації квест-кімнати, і вони вирішать всі питання.
21.11.2020