Огляд кімнати Зал слави Rock-n-Roll

Photos for reviews Огляд кімнати Зал слави Rock-n-Roll
Після проходження квесту "Зал слави Rock-n-Roll"враження залишились дуже приємні. Хоча ми й не змогли вкластись у відведений нам час, але давайте про це згодом.

Кімната розташована неподалік від метро Контрактова, хвилин 10-15 прогулянковим кроком, або можна підїхати на трамвайчику. Не найкраща місце розташування, подумали ми, але цікаво як там кімната? На вулиці висіла потрібна нам вивіска та ми швидко знайшли куди нам йти (третій поверх у невеликому бізнес-центрі).

З входу нас зустрів привітний адмін, котрий запропонував залишити речі, розповів про правила та легенду кімнати, після чого гра почалась.

Не хочеться бути спойлерами, але назва кімнати говорити сама за себе « ЗАЛ СЛАВИ ROCK'N'ROLL». Кімната дуже-дуже музична та буде по душі не тільки фанатам ROCK'N'ROLL, та й усім шанувальникам музики. Вам не доведеться нудьгувати у тиші, хороше музичне супроводження під час усього проходження, різноманітність завдань і загадок, у тому чи іншому виді, пов'язані з виконавцями, інструментами та музичними хітамі, просто не дадуть вам часу нудьгувати.

За підсумком квест виявився дуже насиченим, і впоратися за годину, як нам здалося, реально, але дуже складно. Ми витратили 80 хвилин на те, щоб вибратися (дякуємо, що дали дограти) і без підказок не обійшлося.

Квест складається з декількох кімнат, загадки дуже різноманітні, є декілька забавних і досить унікальних. Особливих знань і навичок володіння музичними інструментами від вас не буде потрібно, головне не забувайте про уважність, яка підводила нас декілька разів.

Як і попереджав нас адміністратор: «все потрібне є в кімнаті і на виду».

Підсумок:

- Якщо охарактеризувати кількома словами: тематично, музично, кльово!
- Середній час проходження - за 50 хвилин командою з 4-х чоловік.
- Сміливо можемо порекомендувати дану кімнату до проходження.

Відгуки на Квест кімнати у реальності
22.11.2020