Огляд квест кімнати Чужий

Photos for reviews Огляд квест кімнати Чужий
Нам вдалося пограти у квест кімнаті «Чужий» .

Кімната розташована дуже вдало у самому центрі Києва поряд з метро Льва Толстого. 2-3 хвилини неспішним кроком і ми опинились в локації, де нас привітно зустрів адміністратор і попросив залишити зайві речі, після чого уточнив як ми дізналися про кімнату, де знайшли інформацію та чи грали раніше.
Розповівши все, що знали, у відповідь почули правила поведінки у квест кімнаті та легенду перед нашою пригодою.

Зайшовши до кімнати, ми відразу відчули себе усередині космічного корабля, і з головою занурилися в атмосферу квесту. Кімната зроблена охайно, антуражненько і на момент проходження була, як новенька.

Слід зазначити, що досить вдало в квесті використано ігровий простір, кімната насичена переходами і різноманітними зонами різної площі (деякі тільки для 1-2 чоловік одночасно). За задумом сценарій цілковито зайшов нашій команді та після проходження всі залишилися задоволені.

Кімната досить технологічна і насичена різноплановими завданнями і загадками, які цілком непогано вписувались в те, що відбувається.

На все про все нам знадобилося трохи більше 50 хвилин щоб зуміти вижити і вибратись. Після всього ми вирушили заїдати емоції в мак =).

Підсумок.

-Атмосферна кімната для любителів фантастики.
-Середній час проходження командою з 4 чоловік хвилин 50-60.
-Після проходження нам вручили пам'ятні наклейки.

Не забувайте бронювати квест кімнати на порталі Questroom.com.ua
22.11.2020