Огляд квест кімнати AZTECS

Photos for reviews Огляд квест кімнати AZTECS
Після трудового дня, нам захотілося чогось незвичайного і таємничого. Пошукавши, почитавши легенди і історії кімнат ми зупинили свій вибір на квест кімнаті « AZTECS ». Кімната розташована в 5 хвилинах пішки від метро Либідська в місті Києві. Слід зазначити, що незважаючи на близькість до метро знайшли локацію ми з невеликою складністю і вся дорога зайняла у нас близько 10 хвилин, так би мовити квест перед квестом =).

В локації нас привітно зустрів адміністратор, запропонувавши залишити свої речі в скринях для зберігання. Послухавши історію і задавши стандартні запитання ( «підлога, стеля грає?», «Чи грають предмети більш ніж один раз?») Ми вже були готові почати квест, але адміністратор повідомив нас, що нашу команду необхідно розділити на дві групи. Недовго думаючи ми розділилися по двоє (нас було четверо) і вирушили на зустріч до пригод.

Потрапивши в кімнату, ми занурилися в світ напівтемряви, таємничого настінного живопису в індійському стилі, скульптур і жертовних столів з досить натуральними трупами.

Нам майже вдалося пройти квест без підказок. Крок за кроком йшли до заповітної мети, долаючи одну перешкоду за іншою, відкриваючи двері за дверима для того, щоб роздобути необхідні артефакти, які повинні були допомогти нам вибратися з цього злощасного місця.

Але як завжди нас підвела уважність (спойлер) і ми були змушені скористатися однією дуже необов'язковою підказкою.

Квест не дуже складний, але досить цікавий, антуражний і динамічний. Для тих, хто хоче відволіктися від реальності саме воно.

Як і заявлено організатором про максимальну місткість, в квесті буде цілком комфортно 8-м гравцям.

Підсумок:

- Легкий квест більшою мірою для новачків і тих, хто хоче відпочити
- Час проходження досвідченою командою з 4-х осіб хвилин 40-45
- Антуражний, динамічний, просторий.

Не забувайте бронювати квест кімнату на порталі Questroom.com.ua
22.11.2020