Огляд квестів компанії Anabioz (Київ)

Photos for reviews Огляд квестів компанії Anabioz (Київ)
Нещодавно в Києві наша команда відвідала квест-простір Anabioz. Відразу скажу, що ми залишилися задоволені!
У квестах Anabioz нас порадувала домашня атмосфера, приємний і ненав'язливий інтер'єр. були Присутні всі потрібні гравцям зручності, такі як: чай / кава / вода, цукерки, музика, хороший Wi-Fi, ну і настільні ігри (потрібна річ, яка допоможе скоротати час до або ж після квесту).
Квести компанії Anabioz думаю запам'ятаються нам надовго. Квести знаходяться за адресою: вулиця Паньківська 7. Це 10 хвилин пішки від метро «Університет» або «Льва Толстого».
У даній локації вас чекають відразу чотири квест-кімнати. Всі квести різноманітні, відрізняються тематикою і рівнем складності. Кожен гравець знайде щось собі до смаку.
Тож почнемо!
У квесті «ФБР:службове розслідування» ми відчули себе детективами. Якщо ви фанати фільмів про Шерлока Холмса і хочете побувати в його ролі або ж просто хочете побути співробітником ФБР, тоді вам сюди! Наша команда складалася з двох чоловік і нам іноді потрібна допомога адміністратора в рішенні загадок (хоча ми пройшли вже більше 100 квестів). Цей квест точно підійде досвідченим гравцям. А ще ми дізналися, що він подобається дітям (спойлер! Там є акваріум з рибкамі)
Квест-кімната «Гробниця фараона» - це було дуже дуже антуражно і захоплююче. Так би мовити пригода для справжніх мандрівників і мрійників серед древніх ієрогліфів, загадок і таємниць єгипетських пірамід. Можна сказати, що побували на екскурсії в Єгипті. Завдання легкі і не примушені, присутні елементи пошуку. Пройшли удвох без підказок за 40 хвилин :)
І другий раз побували в ролі детективів, правда на цей раз шукали гроші одного мафіозі. Квест «Тайник Роббі Бакса» однокімнатний і невеликий (для двох-трьох чоловік). Здавалося б одна кімната, що в ній робити, але завдань вистачить на весь час і всі вони різноманітні. Дуже сподобалося як оздоблена кімната. У нас був тільки один шанс відшукати схованку і дістати 500 000 $ і ми впоралися!
І нарешті останній і тепер наш улюблений чарівний квест «Чорно-біла історія». Ця кімната нас вразила як тільки ми туди увійшли. Дуже красива і естетична. Були такі завдання, яких ми ще ніде не зустрічали, так би мовити, за яскравою картинкою ховалися не менш цікаві головоломки!
Наша команда всім рекомендує відвідати дані квест-кімнати. А забронювати їх можна на нашому порталі Questroom.com.ua
26.09.2019