Огляд Карти, Гроші, Два Стволи

Photos for reviews Огляд Карти, Гроші, Два Стволи
Якби я міг передати вам свої відчуття після відвідування кімнати «Карти. Гроші. Два стволи »! Але у мене особлива любов до квестів такого типу, так що - просто спробую обєктивно розповісти про те, що бачив і яке це залишило враження.

Отже, почну, мабуть, з того, як ми добиралися і як нас зустріли. Кімната знаходиться в центрі міста, до неї можна дістатися пішки від станції метро Хрещатик або Золоті Ворота. Це однозначний плюс. Адмін привітний, відразу запропонував водичку і цукерки. Дрібниця, але приємно. Для речей нам виділили ящички з ключами. Єдиним мінусом можна вважати зону для очікування: так, тут є м'які дивани, але великій кількості людей в холі буде затісно.

Переходимо до квесту. Яким би не був затишним квеструм, все-таки найголовніше - гра. Цього разу відмовитися від підказок ми не змогли: хоча після пояснень адміна все виглядало логічно, без його допомоги ми б точно не розібралися. У підсумку все проходження зайняло у нас трохи більше 50 хвилин і зажадало пару підказок.

Кімната явно для тих, хто любить розкинути мізками, а не носитися по приміщенню в пошуках банальних ключів і елементарних головоломок. Поламали голову ми на славу, але не всім це сподобалося.

Антураж і атмосфера - дуже стильні, інакше не скажеш. За легендою, ми потрапили в таємний покерний клуб Гаррі Топора, у якого повинні були вкрасти 500 000 вічнозелених. Тільки уявіть собі: ми розкриваємо сейф, дістаємо бажані долари (прямо валюта щастя) - і все відразу забувають про те, що треба ще якось вибиратися. Селфі з пачкою грошей в руках - скільки радості! Дівчата були задоволені, та й не тільки вони. Однозначно в плюси.

Мінус - приміщення для квесту зроблено без вишукувань, все розміщено в одній кімнаті, зате там покерний стіл! Фонова музика підтримує приємну атмосферу. Трохи напружувала парочка сейфів, які після трьох невдалих спроб ввести комбінацію завмирали на 5 хвилин. З іншого боку - досить реалістично. Якщо не поспішати і не вводити цифри в паніці навмання, то ця незручність стає не помітиною.

Що ж, в цілому кімната залишила приємне враження, змусила поворухнути звивинами.

Порадившись з командою, вирішили віднести її до розряду середніх добротних кімнат.

Підсумок:

- «Карти. Гроші. Два стволи» - Непроста кімната, яка підійде любителям неспішної гри, при якій працює мозок.
- Середній час проходження - 50-65 хвилин з парою підказок.
- Рекорд кімнати - 34 хвилини.
- Фанатам легкості та екшену в цій кімнаті може не сподобатись.


Не забувайте бронювати квест кімнати на порталі Questroom.com.ua
22.11.2020