Нові квести у Києві (зима 2019)

Photos for reviews Нові квести у Києві (зима 2019)
Взимку 2019 у Києві відкрилося кілька нових квест-кімната. Ми зупинили свій вибір на двох з них, щоб звернути на них вашу увагу. Серед квест новинок кімнати від компанії In Game і ANABIOZ, а саме квест Resident Evil 1 і квест-кімната Острів Проклятих.
Обидва квести розташовані біля метро, але у різних точках Києва - це квест в Дарниці - Resident Evil 1, і квест в центрі міста на Майдані - Острів Проклятих.

Квест Resident Evil: Epizode I від організатора In Game

Як нам вдалося дізнатися, Resident Evil 1 - це лише перша частина з трилогії квестів, які відкрила Дніпропетровська компанія In Game у Києві. Місце розташування було обрано на лівому березі столиці, і як вже показав час - це був дуже вдалий вибір: близькість до метро, дуже мало конкурентів, менше 10-и квест кімнат на весь лівий берег, де проживає майже половина жителів Києва, привели до хорошого потоку бажаючих відвідати дану локацію. Сам квест виконаний в жанрі перформанс (з акторами) має чималу площу з 7-ми ігрових приміщень і підійде для любителів емоцій більше ніж любителів розгадувати головоломки. Як обіцяють організатори це більше трилер ніж страшилка, на вас чекає незвичайна гра актора, але без елементів жаху. Хоча за відгуками гравців відвідавших дану локацію, можна судити, що все таки частка страшилки присутня.

Квест Острів Проклятих від організатора ANABIOZ

Квест відкритий київською командою розробників у самому центрі столиці - на майдані Незалежності (за Маком 20-метрів). Місце вдало підходить для любителів погуляти по центру міста і знайти де можливо розважитись. У безпосередній близькості розташовані популярний заклад «П'яна Вишня» і «МакДональдс», куди після проходження квесту можуть відправитись дорослі і діти (відповідно кожен вибирає, за смаком =)). Для автолюбителів, звичайно буде трохи проблематично знайти місце для парковки автомобіля, але !: «хто шукає, той завжди знайде». Квест-кімната є першою в даній локації компанії. Нам вдалося дізнатися (трохи інсайдерської інформації =)), що в найближчому часі організатори планують порадувати нас відкриттям ще трьох квест кімнат: «Пограбування Банку», «Гаррі Поттер» і «Від заходу до світанку».
Острів Проклятих - це квест середньої складності більше в жанрі пригода ніж містика, досить антуражний з великим набором дій і різнопланових нескладних завдань відмінно підійде як новачкам так і бувалим квестерам. На проходження надається 90 хвилин, більше не через те, що вам знадобиться ламати голову над хитромудрими головоломками, а для того щоб гравці могли отримати насолоду від квесту і отримати свої враження.

Квест на 6 осіб або навіть квест-кімната на 7 гравців

Для обох квестів характерна багатокімнатність приміщень, побігати є де, тому команді з 4-х чоловік там буде розділля. Організаторами дозволено відвідування великим складом до 6-7 чоловік. Це насправді чудова новина для великих команд, які змушені ділитися, щоб пройти звичайні квест-кімнати. Загадки дуже логічні, середнього рівня складності, є кілька незвичайних рішень. У грі присутні несподівані моменти і це надає їй ще більшої атмосферності. Вибирайте квест на ваш смак і стежте за нашими звітами і оглядами на порталі Questrooom.
26.09.2019