Огляд кімнати Золото Скіфів

Photos for reviews Огляд кімнати Золото Скіфів
Кімната «Золото Скіфів» розташована в одній локації з квестом «Шокова терапія» , знаходяться вони недалеко від ботанічного саду на метро Театральній.

Неспішно пішки від метро ми пройшли до потрібного нам місця хвилин за 7-10.

Локація розташована у будинку по вулиці Саксаганського 109, за рогом від ресторану «Ой, Мама! Це було в Тбілісі ».

Як і очікувалось, нас зустріла привітна адміністратор, яка розповіла нам правила та легенду квест кімнати.

За легендою кімнати ми були дослідниками, археологами і золотошукачами, нам необхідно було зануритися в атмосферу таємниці і загадковості, щоб знайти стародавній скарб.

Зайшовши до кімнати ми відразу поринули в повідану нам легенду та здивувались антуражності квесту (приємно здивувались).

Після невеликої ейфорії ми кинулись до вирішення поставлених завдань.

Перед нами постали нескладні задачки та загадки, які нам вдалося вирішити менш ніж за 40 хвилин, на жаль золота виявилося не так багато як ми розраховували та й після проходження його довелося здати адміністрації = (.

Квест-кімната складається з декількох приміщень, про що і не скажеш на перший погляд.

Слід зазначити, що в квесті повністю відсутні ключі і є тільки один стандартний кодовий замок, який цілком вписується в те, що відбувається. Нам доводилося робити різні маніпуляція з різними предметами, частина з яких може виявитися важкуватими для дітей і тендітних дівчат (на прохання адміністратора: «Будь ласка, поводьтеся з речами в кімнаті дбайливо» ми діяли обережно).

За підсумком квест нам сподобався, але здався легким, з малою кількістю головоломок, як для нашої команди. Любителям антуражних квестів думається він буде дуже навіть до душі.

Підсумок:

-Гарна кімната, підійде любителем нескладних загадок та антуражності.
-Середній час проходження командою з чотирьох чоловік хвилин 40-45.

Не забувайте бронювати квест кімнати на порталі Questroom.com.ua
22.11.2020