Кілька секретів успішного проходження квестів

Photos for reviews Кілька секретів успішного проходження квестів
Відносно новий вид розваг і проведення дозвілля - квести в реальності. Дехто вже має багатий досвід в їх проходженні, але багато людей навіть ніколи не чули про квеструми і не бували в них. Звичайно, краще один раз спробувати, ніж 100 разів почути. Але ми все одно наведемо список корисних порад для проходження квестів в реальності, який склали досвідчені квестомани.

1. Не панікуйте. Якщо Ви вибрали дуже хороший квест, вже повністю вжилися в нього, і все, що відбувається Вас по-справжньому лякає, не забувайте, що це всього лише своєрідна гра, яку Ви зможете припинити в будь-який момент. Маніяк - дуже хороший актор, ланцюги справжні, але їх можуть зняти на Вашу вимогу, а величезні лабіринти, виявляється, розміщуються в середніх розмірів кімнатах.
2. Будьте уважні. Предмет, який не привертає увагу в першій кімнаті може виявитися ключем до свободи в інший.
3. Не потрібно зациклюватися на певному предметі. Адже в кімнаті крім необхідних можуть перебувати абсолютно даремні предмети, призначення яких - відволікти Вашу увагу. Якщо Ви не можете протягом короткого часу визначити призначення предмета, то краще відкладіть його, якщо в подальшому він стане Вам у пригоді, то просто повернетеся до нього.
4. Грайте разом однією командою, а не намагайтеся випередити всіх. Краще допомагати один одному. Адже в багатьох квестах можна розгадувати загадки паралельно. Часто сюжетні лінії розгалужуються, і рішення сюжетної лінії одного гравця залежить від успішного вирішення сюжетної лінії іншого гравця. Іноді успішний вихід з кімнати може бути здійснений тільки за участю всіх гравців команди.
5. У хороших квестах не повторюватимуться завдання, отже, і однотипних рішень. Зазвичай перед квестом адміністратор каже скільки разів грають предмети. Найчастіше звичайно один раз. Але буває, що в квесті одним ключем відкривається і кілька загадок.
6. Якщо до проходження квесту Вас попередили, що деякі предмети, що мають спеціальне позначення, не знадобляться для вирішення завдань, то повірте, так і є. Вас не стануть обманювати. Не варто відгвинчувати шафи від стін і крутитися біля розетки, думаючи, що Ви перехитрите усіх.

Це дуже прості і логічні правила, які, можливо, Ви б самі помітили, погравши в такі інтерактивні ігри кілька разів. Вони допоможуть Вам заощадити час і успішно пройти квест. Ми пропонуємо Вам перевірити свої здібності і запрошуємо на наш сайт з пошуку квестів в Україні. І завжди пам'ятайте правило №1: не панікуйте :)
22.11.2020