Гра та заробіток. Міф або реальність

Photos for reviews Гра та заробіток. Міф або реальність
Якщо Ви читаєте цю статтю, то скоріше за все, хочете почути рекомендації стосовно користування сайтом //Questroom.com.ua/ua

Цей ресурс – надійний помічник для Вас! Якщо Ви стомились від занудного та рутинного життя, то та розвага, яку ми Вам запропонуємо, стане гарною підзарядкою та стимулом для роботи, продуктивності вищого ступеню.

Чим ми займаємось? У нас є ціль! Вона присвячена тому, щоб влаштувати для Вас чудовий відпочинок, але з найменшими фізичними зусиллями з Вашої сторони (quest – квест кімнати вибратись за 60 хвилин). Так що сайт дає усю необхідну інформацію.
Наприклад, в нас є розділ «Правила», де прописані декілька пунктів, котрі пояснюють як правильно грати. Все у формі інфографіки, дуже просто та доступно.
Отже, Ви маєте 60 хвилин, тематичну ігрову, розважальну та для деяких повчальну кімнату з головоломками ти загадками, власну команду (2-4 людини а в деяких кімнатах і більше) і завдання – знайти не просто ключ, котрий відкриє двері кімнати, а дізнатись дещо більше та потрапити у пригоду. Ви повинні розгадувати загадки, вирішувати ребуси та головоломки.

Все лише для того, щоб допомогти Вам розволіктися!

Після відвідування, Ви також можете відправляти побажання та пропозиції, щоб допомогти покращити нам сервіс! Крім того, спеціально для наших клієнтів існує клубна карта, котра надає свої переваги. Питайте та отримуйте свою!
Більше того, Ви можете стати партнером Quest room, запропонувавши свій квест. В такому випадку, для Вас є спеціальний перелік платних та безкоштовних функцій сайту!
Але і це не все! Ви можете почати свій бізнес з Questroom.com.ua, купивши франшизу!
Отож, підводимо Вас до такого висновку, що портал про квест – це, в першу чергу, незамінний ресурс, зорієнтований на планування Вашого відпочинку, методом підбору потрібних Вам характеристик. Але і на цьому не закінчуються Ваші можливості! Ви можете стати нашим колегою чи навіть відкрити свій бізнес!

Грайте, отримуйте натхнення на самореалізацію та нові, унікальні ідеї разом з Questroom.com.ua!
23.11.2020