Краще розвага в Києві

Photos for reviews Краще розвага в Києві
Київ - дивовижне місто, величезний і красивий, «мільйонник», в якому тисячі цікавих місць. Тут життя вирує і вдень, і ввечері, тому здається, що проблем з розвагами немає. Але, на жаль, це не завжди так, і багатьом доводиться замислюватися над тим, де можна відпочити в Києві, але так, щоб зарядитися позитивними емоціями.

Варіанти розваг в столиці

Звичайно, дозвілля в Києві вражає різноманітністю. Такого переліку варіантів вам не запропонує жоден інший місто. У теплу пору року можна піти в парк, на берег Дніпра, де пропонується різноманітний активний відпочинок в Києві (водні атракціони, гідроцикли і проводяться всілякі ігри-змагання). Місто завжди рясніє афішами про виступи і масових заходах. Якщо погода не радує, або ж на вулиці мороз, то дозвілля в Києві обмежується закритими просторами (є торгово-розважальні центри, кафе і ресторани, аквапарк, а з 2014 року тут почали активно відкриватися квест-кімнати ).

Квести в Києві

Квест, мабуть, найпопулярніший варіант того, куди піти увечері в Києві, після роботи або навчання, а також в будь-який вихідний день. Це захоплююча інтерактивна гра, яка не залишить байдужим. Вона командна, мінімальна кількість учасників - 2 людини, максимально квест-руми вміщають 6-8 гравців. Суть гри - виконати поставлене завдання за певний час, для чого має бути задіяти увагу і логіку, розгадувати загадки, ребуси, вирішувати головоломки. Правильні рішення допоможуть знайти шлях до перемоги і вибратися з кімнати. Квест - це сюжетне розвага в Києві, все квест-руми оформлені відповідно до тематики, а дизайн, антураж і спецефекти сприяють повного залучення учасників в гру. Все зроблено так, щоб ви тимчасово перенеслися в іншу реальність, відпочили і відволіклися від повсякденних турбот. Завдяки тому, що в столиці функціонує безліч квест-кімнат, така розвага в Києві і саме по собі може бути дуже різноманітним. Залежно від віку та інтересів гравців, можна вибрати різні жанри, наприклад: • квест детектив; • квест пригода; • квест хоррор (жахи) ; • квест веселощі; • квест стрілялки; • квест Дзига. Також у кожного квесту свій сюжет. Гравці можуть стати учасниками пограбування банку, спробувати себе в ролі детективів і розкрити злочин, побувати в Юрському періоді або спробувати врятувати планету в майбутньому і не тільки.

Для кого підходить така розвага?

Квест в Києві - це відмінне рішення для веселого і незвичайного проведення дозвілля. Сюди можна піти невеликою компанією друзів, відпочити після занять з одногрупниками, оригінальним варіантом така гра стане для чергового романтичного побачення, проведення вечірки або святкування дня народження. Квест-кімната - це відповідь на питання про те, куди піти в Києві з сім'єю в вихідний день або як організувати корпоративний захід для згуртування колективу. Це розвага для всіх - дорослих і дітей!
28.10.2019