Квест-рум – розвага для молоді

Photos for reviews Квест-рум – розвага для молоді
Сучасні молоді люди вже відійшли від стереотипного мислення. Якщо справа доходить до розваг – цьому питанню вони приділяють достатньо багато часу, так як дуже важливо правильно відпочити та насититись натхненням для наступних трудових буднів.

Така розвага, як квест-рум підійде як для гуманітаріїв, так і для людей, зо пов’язали своє майбутнє з точними науками. Переваги для усіх однакові.

Ескейп кімната ( escape the room – live game) – це передусім натхнення. Як же сумно деколи сидіти в школі\університеті та паралельно думати про навчання, позіхаючи від того, як далеко до вихідних. А з такою пропозицією, за годину можна стати буквально іншою людиною! Це неймовірна можливість відійти від сірих буднів, пірнувши в будь-яку атмосферу! Це може бути і казкова країна, і квести для прихильників жахів. Все, чого Ваша душа забажає. Побачити наяву те, про що мрієте у снах – ось те, що змушує йти туди знову і знову.

Така розвага бюджетна, що прийдеться за смаком і студентам, і їх батькам. Але тим не менш, квест кімнати (quest), з якими співпрацює Questroom.com.ua завжди на висоті! Прекрасні реалістичні декорації завжди призводять у захват відвідувачів. Якщо Ви естет – на Вас очікує насолода від краси та кропітливості роботи.

Людям, що займаються точними науками іноді хочеться вислизнути від потреби робити розрахунки, а людям творчим іноді хочеться випробувати свій мозок таким способом, щоб зрозуміти, що вони можуть насправді. Для кожного ескейп-руму продумані унікальні головоломки, ребуси та завдання, щоб влаштувати стряску будь-кому. Тут не пройде метод порахувати два на два або використати знання, що десь зазубрив. Потрібно відключитись від усього, що знали до цих пір та просто думати, використовувати свою логіку.

УВАГА! Стереотии тільки заважатимуть. Спробуйте подивитись під іншим кутом та повірте, багато що відкриється Вам!
22.11.2020