Квест – найкраща няня

Photos for reviews Квест – найкраща няня
Давно став відомим той факт, що діти поглинають інформацію краще, якщо піднести її у формі гри.

Саме тому зараз Ви зможете дізнатись, як саме можна вплинути на процес виховання та розвитку дитини ігровим методом.

Роздивимось на прикладі квест-кімнати (quest room). Насправді, один з найбільш дієвих методів.

Передусім, Ви не просто відправляєте дитину на цей процес, як, наприклад, відбувається з психологічними терапіями іншого роду, а безпосередньо приймаєте участь у грі. Квест-рум – командна гра, так що було б корисно самому пограти та запросити найближчих друзів або членів родини. Для дитини в такому ніжному віці дуже важливо, щоб поруч знаходились дорослі. Це як гарант їх захисту та недоторканності. Та і погодьтесь, класно разом проживати позитивні емоції, це дуже зближує та робить сім’ю однією командою.

Далі, дитина зможе повністю відійти від своїх проблем, що його хвилюють в школі або ж від конфліктів з однолітками. Він повністю пірне в казковий світ, де зможе повністю розслабитись. Це дійсно величезна перепона між дитиною та розв’язанням його проблеми. Часто під впливом батьків або через думки старших людей \ лідерів-одноліток він блокує будь-яку інформацію, котра до нього надходить та не співставляється з вищесказаним.

Також з поміччю цієї гри чадо зможе розкусити, в чому його унікальність. Можливо, Ви не одноразово помічали, що він має не достатньо активну позицію серед одноліток, має безліч конфліктів або неприємностей. Квест-кімната ( live game escape the room) ж допомагає дитині розвити свої лідерські якості. Сенс у тому, що командою має хтось керувати, щоб процес був не хаотичним, а правильно скоординованим. Тут чадо може бути в якості головнокомандувача, котрий допоможе розділити обов’язки серед своїх.

Крім того, в шкільному віці дуже важливо звернути увагу на ті здібності, що є у Вашої дитини. Під дією багатьох факторів він намагається показати те, що вміє. Тому правильна мотивація ще й як зарядить його на продовження пошуків своїх особливостей. Приємна атмосфера не тільки розслабить, а сприятиме отриманню натхнення. Ребуси та задачі допоможуть зрозуміти, що у світі часто треба швидко знаходити рішення до складних ситуацій, в чому просто рятує навичка мислити нестандартно. Просто дайте можливість дитині с різних кутів подивитись на проблему, і вона сама знайде рішення.

Розвивайте дитину разом зі своєю сім’єю та з Questroom.com.ua!
22.11.2020