Квести – новий процес розвитку дитини

Photos for reviews Квести – новий процес розвитку дитини
Давайте почнемо з самого визначення поняття «розвиток».
Розвиток – це процес еволюції, якщо можна так сказати, розумових, психічних та фізичних характеристик людини, що є вагомою складовою її особистісного росту!
Але наша розмова присвячена дітям.
Процес розвитку дитини – дуже крихкий, від нього залежить усе майбутнє життя малюка.

Цей процес має перелік складових:
- психічний розвиток ( пов’язаний з наслідковим, генетичним кодом і беззаперечно тому, який спосіб життя та поведінку обумовлюють у родині)
- психологічний розвиток ( с народження маленька людина проходить певні етапи: спочатку – відрізнення себе від навколишнього світу, поява свідомості та мислення, малюк вчиться розмовляти, розрізняти форми та предмети)
- пізнавальний розвиток ( всю отриману інформацію дитина генерує у свої знання, як певний досвід, причому сюди відноситься ще фільтрація отриманого матеріалу, оперування ним, відрізнення правди від брехні і т.д.)
- мовленнєвий розвиток ( спочатку малюк намагається позначити дратуючі або захоплюючі фактори звуками, словами, з чого й виростає грамотне, зв’язне мовлення)
- емоціональний розвиток ( одна з життєво важливих складових, за котрою дуже важко слідкувати, адже на неї впливає все: спілкування з однолітками, з сім’єю, книги, фільми, ігри, випадково почуті фрази, мультики, музика та багато іншого)

Яким чином впливають батьки?
Саме Ви – це та опора ( в усіх сенсах), що допоможе Вашому чаду вирости повноцінно сформованою особистістю. Не варто нехтувати, Ваш вклад неймовірно цінний!

Проблемною зоною є саме емоціональний розвиток і, в принципі, все, що стосується розумових здібностей. Ні вчителі, ні няні, ніхто не може вплинути на Вашу дитину так, як Ви!

Всім знайомо, що з дитиною ліпше все переводити у форму гри: так цікавіше та легше!

Ми маємо для Вас пораду, як дати поштовх розвитку розумових здібностей Вашого малюка. Це – квест кімната!

Чомусь, багато хто асоціює даний вид розваг з дорослою грою. Але навіщо виносити такі швидкі рішення?

Беріть всю Вашу дружню веселу компанію і гайда у світ пригод! Квест-кімната – тематичний простір, що розслабить малюка. До того ж, ця розвага добре підходить для усією родини, а це ще один привід провести час з дитиною!

Тут Ви можете дати волю його фантазії: нехай шукає ключики, давайте йому підказки, відправляйтесь на пошуки разом, демонструйте як правильно розв’язувати загадки. Хіба не чудовий спосіб для навчання?

Встигніть забронювати квест-кімнату для себе та свого малюка, насолодження та розвиток гарантуємо!

23.11.2020