QUESTROOM
QUESTROOM

Квести – новий процес розвитку дитини

Квести – новий процес розвитку
Фото к новости Квести – новий процес розвитку дитини
Давайте почнемо з самого визначення поняття «розвиток».
Розвиток – це процес еволюції, якщо можна так сказати, розумових, психічних та фізичних характеристик людини, що є вагомою складовою її особистісного росту!
Але наша розмова присвячена дітям.
Процес розвитку дитини – дуже крихкий, від нього залежить усе майбутнє життя малюка.

Цей процес має перелік складових:
- психічний розвиток ( пов’язаний з наслідковим, генетичним кодом і беззаперечно тому, який спосіб життя та поведінку обумовлюють у родині)
- психологічний розвиток ( с народження маленька людина проходить певні етапи: спочатку – відрізнення себе від навколишнього світу, поява свідомості та мислення, малюк вчиться розмовляти, розрізняти форми та предмети)
- пізнавальний розвиток ( всю отриману інформацію дитина генерує у свої знання, як певний досвід, причому сюди відноситься ще фільтрація отриманого матеріалу, оперування ним, відрізнення правди від брехні і т.д.)
- мовленнєвий розвиток ( спочатку малюк намагається позначити дратуючі або захоплюючі фактори звуками, словами, з чого й виростає грамотне, зв’язне мовлення)
- емоціональний розвиток ( одна з життєво важливих складових, за котрою дуже важко слідкувати, адже на неї впливає все: спілкування з однолітками, з сім’єю, книги, фільми, ігри, випадково почуті фрази, мультики, музика та багато іншого)

Яким чином впливають батьки?
Саме Ви – це та опора ( в усіх сенсах), що допоможе Вашому чаду вирости повноцінно сформованою особистістю. Не варто нехтувати, Ваш вклад неймовірно цінний!

Проблемною зоною є саме емоціональний розвиток і, в принципі, все, що стосується розумових здібностей. Ні вчителі, ні няні, ніхто не може вплинути на Вашу дитину так, як Ви!

Всім знайомо, що з дитиною ліпше все переводити у форму гри: так цікавіше та легше!

Ми маємо для Вас пораду, як дати поштовх розвитку розумових здібностей Вашого малюка. Це – квест кімната!

Чомусь, багато хто асоціює даний вид розваг з дорослою грою. Але навіщо виносити такі швидкі рішення?

Беріть всю Вашу дружню веселу компанію і гайда у світ пригод! Квест-кімната – тематичний простір, що розслабить малюка. До того ж, ця розвага добре підходить для усією родини, а це ще один привід провести час з дитиною!

Тут Ви можете дати волю його фантазії: нехай шукає ключики, давайте йому підказки, відправляйтесь на пошуки разом, демонструйте як правильно розв’язувати загадки. Хіба не чудовий спосіб для навчання?

Встигніть забронювати для себе та свого малюка, насолодження та розвиток гарантуємо!

інші Статті
Статті