Квест-кімната як метод арт-терапії

Photos for reviews Квест-кімната як метод арт-терапії
Існує неймовірна кількість технологій, за допомогою яких, будь-хто зможе розвити свою логіку до дуже високого рівню.

Але поговоримо про один з найдієвіших методів, що є доступним та швидким. Власне кажучи, це квест-кімната.

Яким же чином гра може проявити терапевтичну дію? Зараз ми про це розповімо. Ескейп кімната вже давно перестала бути простим способом для розваги. Вона може діяти і як гра, і як своєрідні ліки.

Що таке квесткімната і як вона діє на людину?

Завдання арт-терапії – вплинути на стан людини позитивно, шляхом викликання позитивних емоцій та переживань. Квест кімната (quest room) ж ідеально вписується в це поняття.

Ескейп рум (Escape the room) спроможний на те, аби витягнути людину з її уявного світу та зробити справжню стряску для мозку. Нажаль, багато підлітків та людей доросліше, часто уходять «в себе» із-за проблем в своєму житті. Вони стають в’ялими, агресивними, лінивими. Саме тут, як справжній супергерой, на поміч приходить квест кімната. Людина опиняється в наступній ситуації: вона закрита в кімнаті впродовж цілої години. В неї нема іншого вибору, як намагатись буд-яким способом вийти з квесту (escape quest games). В неї є 60 хвилин, щоб знайти ключ та відкрити двері. Прийдеться підключати свою уяву та починати думати, причому швидко та змістовно.
При тому, можливо ще прийдеться координувати своїх друзів, котрі можуть не бути готовими до подібного випробування, але, погодьтесь, так людина зможе не тільки сама зібратися з думками воєдино, але й виявити лідерські якості, скоординувавши власну команду гравців!
Командна робота завжди викликає шквал позитивних емоцій. Значно менше буде відчуття тривоги у людини, якщо її командою в цій грі стануть її друзі, сім’ чи ряд близьких людей. Це завжди класний привід повеселитись разом!
Крім того, квеструм – це не просто простір, завалений декораціями. Це цілий світ, куди людина потрапляє, увійшовши в кімнату. Це може бути те, що Вам подобається : середньовічні замки, різноманітні лабіринти, підземні ходи та тунелі, школа, фантастичні будинки, лігва маніяків та вбивць, все, що тільки можна собі уявити!
Квест-кімната вчить тому, як стати унікальним. Це не просто звична річ в ряду психологічних технологій, а цілий метод, що розвиває нестандартне мислення, логіку, вчить швидко зібратись, правильно та чітко діяти в умовах стресової ситуації, не губитись у складнощах та зрозуміти, що вихід є завжди!
Обирайте та грайте у квсети разом з порталом QuestRoom
(questroom.com.ua – найбільший портал квест кімнат)
22.11.2020