Квест - кімната «Будинок з привидом»

Photos for reviews Квест - кімната «Будинок з привидом»
Сьогодні більшість батьків стурбовані тим, як багато часу їхні діти проводять за комп'ютерами і всілякими гаджетами, вважаючи за краще таке проведення часу активного і замінюючи живе спілкування віртуальним. Новий вид відпочинку, що набирає популярність як у дорослих так і у дітей - квести в реальності - прекрасна можливість відірвати дітвору від гаджетів і занурити в світ командної гри, співробітництва і азарту.
Квест - кімната «Будинок з привидом» створена спеціально для дітей: з 8 до 10 років для гри необхідно супровід дорослого, а з 10 років діти проходять квест самостійно. Квест має кілька рівнів складності, в залежності від віку гравців. Завдання побудовані таким чином, щоб діти, послідовно виконуючи поставлені перед ними завдання, відкривали тайники, замочки і замки. Уважність і спостережливість, бажання домовлятися і поступатися - це все, що знадобитися дітлахам, для успішного проходження квесту. А музика і антураж дозволять їм повністю зануритися в атмосферу і отримати заряд позитивних емоцій.
А крім усього іншого наш квест - це не тільки неймовірно цікаво, але ще й корисно! А все тому, що в грі розвиваються пізнавальні психічні процеси, такі як:
- увага - куди ж без нього при пошуку підказок, ключів і замків: куди б ці ключі вставити?
- мислення - адже для отримання результату треба все зрозуміти, проаналізувати, узагальнити і зробити висновки!
- пам'ять - важливо запам'ятовувати все: де що бачив і чув!
- уява - ох, скільки всього постає в нашій свідомості, скільки образів воно народжує, намагаючись зрозуміти суть загадки і зв'язати всю картину гри воєдино!
А ще, за допомогою гри можна позбутися страхів (страх темряви, замкнутого простору, павуків, наприклад).
І, звичайно ж, квест - це живе спілкування, сміх і чудове почуття радості, що поруч знаходяться твої друзі.
Ми вас переконали, що квест - не просто бездумна і даремна гра, а поєднання розваги з користю для розуму і особистості в цілому?
Тоді дзвоніть і бронюйте час на такий чудовий вид відпочинку для своїх дітей!
16.05.2019