Квест кімната «Detective Story»

Photos for reviews Квест кімната «Detective Story»
З мішком на голові, один за одним, в супроводі таємничої музики і різних звуків - так Ваша команда потрапляє в пастку хитрого шахрая квест - кімнати «Detective Story». Звучить зловісний регіт, Ви знімаєте мішки і ... на цілу годину випадаєте з реальності, занурюючись в атмосферу азарту, позитиву і таємничості. Щоб зрозуміти логіку світу, в якому ви опинилися, потрібно стати його мешканцем, відчути його дух, відмовитися від звичного ходу думок ... і тоді все стане на свої місця і почне виходити. Адже що таке наш квест?
Це не рекордні 35 хвилин проходження і з'ясування, хто був круче.Ето привітні зустрічі адміністратора, схвильоване очікування перед грою, 60 хвилин позитиву, азарту і антуражу з друзями або рідними: адже протягом години вам доведеться всім разом розгадувати послання і загадки, відкривати таємниці і замки, вправлятися в спритності, влучності і сміливості! А після гри спільні обговорення дозволять вам ще раз пережити всі найяскравіші моменти і емоції проходження квесту. А найголовніше -хороше настрій і відмінний настрій будуть супроводжувати вас ще довгий час після гри і обговорень з командою!
Квест кімната «Detective Story» підходить для новачків і досвідчених команд, для дорослих і підлітків, для друзів і рідних, для бабусь і дідусів з онуками, і для батьків з дітьми ... в загальному для всіх тих, хто любить весело, цікаво і активно проводити час.
Ми подаруємо вам гарний настрій і незабутні емоції! Але краще не вірте нам на слово, приходьте і переконайтеся в цьому самі! Телефонуйте і бронюйте гру для отримання позитивних емоцій і гарного настрою!
16.05.2019