Комфортно Вам – приємно нам!

Photos for reviews Комфортно Вам – приємно нам!
Хочеш, щоб відпочинок був захоплюючим та комфортним одночасно? Тоді заходь на Questroom.com.ua!

//Questroom.com.ua/ua – молодий інтернет-портал, котрий вразить Вас не тільки креативним оформленням, а і сучасним та простим у користуванні інтерфейсом!

Чим займається Questroom.com.ua? Ми робимо організацію розваг простіше та зручніше для користувача! Сай унікальний тим, що в ньому наявні квести з десятків міст України.

Так що перша наша перевага в тому, що Ви отримуєте можливість обрати квест-кімнату в зручному для Вас місті.
Друге – асортимент ескейп-румів у стилі замкнені та вибратись із кімнаті настільки широкий, що всі від мала до велика зможуть обрати собі розвагу по душі та гаманцю!)

Третє – це те, що Ви можете одразу забронювати відвідання уподобаної квест-кімнати в будь-який час , не відриваючись від свого ПК

Тут усе зорієнтовано на доступність та простоту.
Ви зможете обрати мову (РОС/УКР) та читати на зручному з них. Увесь контент доступний та нічим не відрізняється.
Так само меню! Неймовірно зручне у користуванні. Всого 2-3 кліка, та гра заброньована. 2 строки меню:
-верхня: це основні пункти, в котрих зможете проглянути абсолютно усі доступні квести, забронювати, натиснувши лише 1 кнопку, роздивитися на карті, де знаходиться той чи інший рум, подивитись чи зможете скористуватись знижкою або спеціальною пропозицією, спробувати квест онлайн, познайомитись з правилами та дізнатись усі необхідні контакти!
- нижня: тут представлені характеристики квестів, обравши котрі, легче знайти бажану квест-кімнату: місто, жанр, складність, вікові обмеження, обрати розвагу для маленької/ великої компанії, почитати обзори на наші ігри!

Так що ласкаво просимо на Questroom.com.ua, місце, де мрії про комфортний відпочинок збуваються, адже усі квести України в одному місці. Обирайте, бронюйте, грайте!)
23.11.2020