День Народження

Photos for reviews День Народження
Коли наближається день народження, у багатьох починається тиха паніка, а в голові рояться тисячі запитань. Де відзначити? Чим пригощати гостей? Чим зайняти гостей або друзів? Поговоримо про найсвіжіші ідеї для тих, хто збирається найближчим часом зазначити свій персональний свято. Не секрет, що можливостей провести день народження існує маса. Замовивши столик в ресторані, вдома у колі сім'ї, в компанії з друзями або у нічному клубі. Все залежить від ваших особистих переваг. Комусь подобається готувати вдома для сім'ї, когось більше приваблює атмосфера улюбленого закладу, а для активних і завзятих справжнісіньким святом буде похід всією компанією в квест.

Квест ігри - це не просто запаморочливе дозвілля але і відмінний спосіб прикрасити вдалими спогадами ваше свято.
До того ж не слід забувати про знижки, якими можуть порадувати більшість квест кімнат в честь цього чудового свята. Вам залишається тільки визначитися з тематикою кімнати і кількістю гравців (так званих квестерів). Деякі escape room (анг. «Вибратися з кімнати») або quest room (квеструми, як кажуть в народі) можуть досягати до 50%!
Якщо ваша компанія досить велика більш ніж може прийняти одна кімната, але ваше бажання вже сформувалося і ви точно вирішили йти в квест, то слід звернути увагу на локації в яких знаходиться декілька ігрових кімнат в одне місце.
З поточним розвитком квестів в Україні кожен зможе знайти саме те місце або ту кімнату, яка прикрасить ваше свято.
Грайте і насолоджуйтесь. День Народження в квеструмі - це те, що потрібно
23.11.2020