Кращий фільм про квест 2019 - клаустрафоби

Photos for reviews Кращий фільм про квест 2019 - клаустрафоби
Для тих хто любить квести і любить кіно, Адам Робітел (відомий за співавторство по фільму Paranormal Activity) створив непоганий фільмець - Клаустрафоби. Короткий зміст: Отримавши від таємничої організації запрошення зіграти в квест, переможець якого отримає солідну суму, шестеро незнайомих між собою людей вирішують спробувати удачу і далі події розгортаються зовсім незвичайним та непередбачуваним чином ( є трейлер. Переглянувши який ми кинулися шукати даний фільм для перегляду онлайн , як то кажуть "краще один раз побачити ніж 100 раз почути" - це сміливо можна віднести і квестам =).
Бюджет фільму склав сромние як на теперішній час 9 000 000 вічно зелених, і це не завадило йому отримати непогані відгуки критиків і на різних ресурсах типу Filmix Клаустрафоби набрали 9 з 10 балів.


Дивіться фільм клаустрафоби

Після перегляду повертайтеся до рекальності і грайте в квести разом з друзями. Вибрати відповідний по духу квест є можливість прямо у нас на сайті Quest Room, де розміщено понад 700 квест кімнат Уркаіни, серед яких найкращі квести в різних категоріях від сімейних квестів до хоррор квестів
18.06.2020
Відеоогляд