Який квест обрати

Photos for reviews Який квест обрати
З моменту появи квесту, як одного з безлічі видів розваг, пройшло не мало часу. Тому ми вже можемо пожинати плоди тих людей, котрі вигадували різноманітні форми цієї гри.

Існує 3 найпопулярніші підвиди:

1. Квест як онлайн гра
2. Квест в реальності
3. Квест-кімната

Кожен вид по-своєму унікальний, цікавий, і зараз Ви маєте можливість познайомитись ближче з кожним з них та обрати, що ближче саме Вам.

Отож, перший підвид – квест як онлайн гра. Сенс у тому, що Ви в зручному кріслі сідаєте за свій ПК, вмикаєте гру. Ви повинні обрати персонажа та місце, куди з ним відправитись. Необхідно допомогти персонажу вибратись з приміщення, в котрому він замкнений. Для цього Вам дається перелік речей, що необхідно знайти та завдань, які необхідно виконати обов’язково. На кожен пункт відводиться обмежена кількість часу, щоби пришвидшити Вашу увагу, уяву та підвищити продуктивність мозку. По суті, уся Ваша команда – це Ви та Ваші логічні ресурси. Існують, звісно, і підказки, проте, який тоді вже сенс у грі ?)

Порівняно з квестом в онлайні, квест-кімната – це вже повна версія гри. В такому випадку, Вам необхідно створити свою команду з 2ух – 5ти чоловік, з поміччю який Ви будете виконувати завдання. Тут ви маєте на все про все 60 хвилин часу абсолютно на всі завдання. Головне – знайти ключик, що відімкне кімнату, в котрій Ви знаходитесь. Крім того, тут гравці мають перевагу – можна вибрати тему, в якій хочете опинитись. Тут все залежить від складу команди та вікової категорії гравців. Є неймовірна кількість видів та тематик, тому кожен з легкістю підбере щось для себе.

І останній підвид, квести в реальності. Вони дуже схожі з квест-румами, що стосується правил гри. Єдине що, може додатись кількість часу, відведене на гру. А також, значно цікавіше пересуватись на відкритій місцевості, не обмежуючись 4-ма стінами!

Отже, квести – доволі об’ємне поняття, котре містить в собі багато характеристик та корисних наслідків, котрі будуть більш ніж просто ефективні для того, аби людина відпочила душею й тілом. Але яким саме буде цей відпочинок – вирішувати Вам, друзі! 
23.11.2020