Як відзначити день народження в Києві?

Photos for reviews Як відзначити день народження в Києві?
Практично кожен, напередодні чергового свята у своєму житті, починає замислюватися над тим, як відзначити день народження в Києві. Не у всіх і не завжди є можливість збирати друзів вдома, та й хочеться провести цей день незвично, весело, захоплююче, цікаво для всіх запрошених.

Оригінальні ідеї, як можна відзначити ДР в Києві

Якщо поставити це питання «пошуковику», то він висвітить вам найрізноманітніші ідеї дня народження в Києві для великої компанії. Благо, ми говоримо про величезному місті, де безліч розважальних центрів, парків, вечірніх клубів, кафе і ресторанів, причому, досить атмосферних, затишних і приємних. Для тих, хто хоче відійти від стандартних варіантів відзначити ін в Києві, які вже порядком набридли, є чимало цікавих ідей зробити цей день особливо незабутнім. Отже, для того щоб відсвяткувати день народження у Києві, сьогодні можна: • відправитися з компанією друзів в аквапарк; • влаштувати свято в стилі мілітарі (гра в пейнтбол - це веселе, активне і заряджає шаленою енергією захід); • організувати пікнік на природі або в парку. Наприклад, влітку найдоречніше вибрати парк Дружби народів, де багато красивих місць, водних розваг, є вейкбординг, канатка, прокат гідроциклів, можна орендувати альтанку на березі. Взимку краще піти в X-park, лазня на дровах і купання в чані - оригінальний і приємний вид відпочинку; • орендувати Кофейбус. Гарний, яскравий, відреставрований старий автобус з обладнаної кав'ярнею всередині прокотить вас по місту, поки ви з друзями будете пити італійський кави і їсти солодощі; • відвідати квест-кімнату . Про останню поговоримо трохи докладніше.

Квест - одна з кращих ідей як відзначити ДР

Відвідування квест-кімнати - це відмінна ідея дня народження в Києві. На ній зупинимося детальніше, тому що вона одна з нових, які не встигли набриднути, і ще не всім навіть відома. Квест в Києві - це захоплююча інтерактивна гра, розрахована на участь команди (що власне і потрібно на ДР - об'єднати і розважити гостей). За сюжетом вам буде поставлена задача, яку необхідно виконати за певний час, а для досягнення мети потрібно буде розгадувати загадки, ребуси, головоломки, підключивши логіку і задіявши інтелект. Так ви зможете дійсно цікаво відзначити день народження в Києві, відпочити і розважити своїх гостей, їм не буде нудно, а якщо вони не були знайомі до цього, то в процесі гри швидко знайдуть спільну мову, ставши приятелями. Ну і після всього - можна трохи посидіти в кафе.

Квест-рум як варіант подарунка одному

Відвідування квест-кімнати може стати відмінним подарунком одному або коханій людині. Ця ідея геніальна, тому що вирішує відразу кілька терзають багатьох питань. Наприклад, що подарувати (сертифікат на відвідування, який передбачає знижку імениннику, тобто подарунок вийде ще дешевше) або де відзначити день народження в Києві з одним, якщо немає можливості запросити додому або ж просто хочеться розважитися.
22.11.2020