Інтелектуальний речардж

Photos for reviews Інтелектуальний речардж
У всіх, особливо в холодну пору року, опускаються руки від швидкої перевтоми. Ми не часто бачимо сонечко, накопичується багато справ, що треба виконати, від чого потерпаємо ми та наші близькі.

А Questroom.com.ua/ua знає чим тобі допомогти! Веселощі, веселощі та ще раз веселощі! Звичайно, посумувати іноді хочеться і треба, але серед твоїх знайомих є хіба один чоловік, котрий був би безмежно щасливих від нагоди ще одні вихідні сидіти дивитись в стінку?

Відповідь очевидна  Не сумуй, а заходь до нас у гості! У нас є безліч «цукерочок», щоб підсолодити твоє життя! Усі вони такі різні та неймовірно різнобарвні! Ти, певне, зрозумів, що мова піде про дещо незвичайне та захоплююче… Правильно!

Квест кімнати, те, чим власне ми і займаємось! Квест кімнати – крута альтернатива нудному відпочинку (жива гра для відпочинку). Це казкове місце, де Ваші фантазії можуть стати цілком реальними. Тобто, на нашому сайті є безліч квест-румів на всілякий смак та колір, так що тематику можна підібрати під себе: будь то щось казкове чи романтичне, або жахливо страшне, або таємниче. Все для того, аби Вам було максимально цікаво.

Щодо наповнення. Це те, за що ескейпрум (гра у реальності знайти вихід з кімнати) так ціниться. Передусім, це інтелектуальна розвага. Вона задіє твій мозок повністю. Ліва частина мозку, що відповідає за наші раціональні дії, допомагає вибудовати стратегію гри та розділити обов’язки між гравцями в залежності від їх навичок та вмінь (так-так, гра командна, так що захопи друзів, вони будуть в захваті  ), а права, творча, допоможе давати відповіді на загадки, котрі будуть обов ‘язковими, аби дійти до фіналу, і, власне, відчинити двері. Також, гра незвична. В тому плані, що тобі прийдеться забути про усі устої та перестати думати під лінієчку!

Зацікавило? Тоді просимо на Questroom.com.ua, обери свою кімнату та вперед до гри 
23.11.2020