Як грати в квест?

Photos for reviews Як грати в квест?
Квест - це одна з нових різновидів сучасних ігор, з кожним днем стрімко набирає популярність. Сьогодні у неї мільйони прихильників по всьому світу, причому, їх поповнюють представники різних вікових груп. Якщо ви поки ще не встигли випробувати це дивовижне розвага, але вже цікавитеся грою, то перше питання, яке стало на шляху - це як грати в квест? Відразу скажемо, що абсолютно нічого складного немає.

Кілька загальних моментів, що стосуються квестів

Квестом сьогодні називають інтерактивну жанрову гру, в ній перед головними героями стоїть певна задача, для вирішення якої необхідно докласти розумові зусилля (розгадати головоломку, ребус, побудувати логічний ланцюжок). Наприклад, розкрити злочин , якщо мова йде про детективному жанрі або хоррор-квесті і т.п. Учасники поміщаються в закривається простір, з якого зможуть вибратися, тільки впоравшись з поставленим завданням. На досягнення мети учасникам дається обмежений час, як правило, це 60 хвилин. Для проходження квесту фізичної підготовки і сили не знадобиться, лише в деяких реаліті-іграх буває, що потрібні зовсім легкі фізичні зусилля.

Як грати в квест: особливості та правила

Хоч гра в квест відноситься до простих видів розваг, у неї є свої особливості і правила. 1. Почнемо з того, що вона командна. Учасників повинно бути від двох осіб і більше, ідеальний варіант - 4-6. Бажано, щоб обраний жанр був цікавий всім гравцям. 2. На проходження квесту дається певний час, і в цей період потрібно вкластися. Не можна прикладати фізичну силу (наприклад, щоб «відкрити вхід до печери»), тому що все це робиться за допомогою розуму і логіки. 3. Команда гравців повинна відповідати віку, на який розрахована гра. Якщо завдання для дорослих або складний рівень квесту, і він призначений для людей старше 14-16 років, то малюків брати з собою не варто. Ним стане нудно, і вони не дадуть іншим розслабитися і відчути себе в іншій реальності. 4. Приступаючи до гри, слід залишити за закрилася дверима все повсякденні проблеми і турботи, а переключити увагу на рішення завдань. Сенс - вирішувати всі завдання без винятку, отримати правильні відповіді та знайти підказки, які допоможуть досягти мети. Постарайтеся сконцентруватися на грі, і результат вас порадує не просто виконанням завдань, а моральним задоволенням, почуттям радості, гордості, ейфорії. 5. Обов'язково приїжджайте в квест-кімнату хвилин за 15 до початку, щоб пройти інструктаж, дізнатися, як грати саме в цю гру (в кожному випадку є свої нюанси, і представник адміністрації квест-руму повинен ввести вас в курс справи).

Важливий нюанс

Ще один важливий момент: ви можете не знати, як грати в квест заздалегідь - вам все розкажуть в квест-кімнаті, не забувайте, що гру потрібно вибрати правильно. Для цього вибирайте жанр, сюжет, рівень складності і страху, звертайте увагу на рекомендований вік учасників і їх кількість.
22.11.2020