Як весело провести корпоратив в Маріуполі

Photos for reviews Як весело провести корпоратив в Маріуполі
Для корінних жителів і туристів міста Маріуполя є великий вибір ресторанчиків, кафетеріїв, пабів, барів та інших розважальних закладів. Маріуполь відомий своїми неповторними прибережними пейзажами і теплим морем. Тут можна добре відпочити з сім'єю, друзями, з розмахом погуляти на ювілеях і весільних урочистостях, влаштувати прекрасний дитяче свято і організувати корпоратив в Маріуполі.

Де провести корпоратив в Маріуполі?

У ресторанах міста можна влаштувати незабутній корпоратив з банкетом або фуршетом в залежності від передбачуваного бюджету заходу. Можна відвідати наступні заклади: Barbaris, Фрау Анна, Бригантина, Чумаков, Крейзі Мама, Vintage, ВіМарко, Еллада, Сито П'яно, На вугіллі, Mafia і так далі. Це місто прекрасне як в жарку пору року, так і під час новорічних свят. Найчастіше співробітники фірм і колеги з нетерпінням чекають настання нового року, щоб отримати задоволення від відпочинку на корпоративному заході. Якщо ви ставите питанням, як провести корпоратив в Маріуполі, потрібно ретельно вибирати місце, орієнтуючись на сценарій новорічної програми, специфіку новорічного меню , акційні пропозиції, огляди відвідувачів і так далі. Це дасть можливість підібрати кращий варіант свята, який залишиться в пам'яті співробітників на довгі роки.

Цікавий корпоратив: ідеї в Маріуполі

Організація корпоративів в Маріуполі передбачає в першу чергу вибір найкращої ідеї проведення свята, наприклад: • дегустація елітних вин. Для цього потрібно покликати сомельє, який навчить гостей правильному використанню аксесуарів, підбору келихів для кожного сорту даного вишуканого напою, розбиратися в етикетках і винних картах; • корпоратив в Маріуполі в стилі соціальних мереж. Сучасною варіацією корпоративного заходу буде вечірка в стилі соцмереж за участю запрошеної анімації. Можна встановити в офісному приміщенні паркани-інсталяції, де можна залишити повідомлення і підписи до фотографій; • проведення брейн-рингу. Варіація корпоративних ігор для великої компанії. Співробітники фірми діляться на команди, змагаючись в силі інтелектуальних здібностей і швидкості реакції, відповідаючи на заплутані питання; • відвідування СПА-центру. Якщо колеги прихильники здорового способу життя, спільне відвідування СПА-центру або банного комплексу стане для них хорошим сюрпризом; • замовлення кінних прогулянок. Проведення святкового заходу «в сідлі» є ще одним вдалим варіантом для любителів активного відпочинку. Відвідайте всією командою кінний клуб, щоб покататися верхи і весело провести час.

Корпоратив в квест-кімнаті

Щоб цікаво провести корпоративний захід, можна замовити квест в Маріуполі. Різновидів квестів є велика кількість, і для кожного колективу знайдеться свій формат, найбільш відповідний для них: • для фірм, де працюють до сорока співробітників можна підібрати інтерактивний квест; • для компаній з числом співробітників від сорока до п'ятисот - замовляйте квести в реальності за участю запрошених акторів (виїзні заходи); • якщо корпоратив в Маріуполі проводиться в ресторані, то можна вибрати банкетний квест (участь від 100 до 300 осіб). Таке проведення часу неодмінно запам'ятається співробітникам!
17.01.2020