Гайд. Як подарувати враження

Photos for reviews Гайд. Як подарувати враження
Для того, щоб обрати ідеальний варіант для подарунка, давайте спочатку проаналізуємо нашу ситуацію.

Ви коли-небудь замислювались, як ми взагалі даруємо подарунки? Опитування показують, що половина намагається догодити уподобанням власне людини, а інша частина опитуваних дарує те, що хотіла б отримати сама.
А що конкретно впливає на наш вибір? Передусім це наше матеріальне становище, а також наше особисте ставлення до тих чи інших речей, естетичні смаки, думки щодо новинок світу моди та різноманітних технічних нововведень.

І чим в кінцевому результаті це обертається?

Якимись доволі неоригінальними речами: постільна білизна, косметика, іграшки, свічки, непотрібні прикраси для дому, чохли на телефон, флешки.
Ми провели невелике опитування, котре показало, що чверть людей просто передаровують або просто викидають непотрібний подарунок.
Так а що ж робити в такій ситуації? Не хочеться ж, щоб Ваш подарунок красувався в якоїсь інакшої людини вдома.
Подаруй враження! Цей подарунок гарантовано буде приємним і, більше того, він запам’ятається надовго, а не буде пилитись у шафці.
Що це повинно бути? Є багато варіантів. Якщо людина екстримал - можна подарувати стрибок з парашутом, якщо полюбляє розваги спокійніше – екскурсію в горах, наприклад.

Але як бути, якщо хочеться обрати щось особливе, що точно сподобається?

Обериквест-кімнату! Безліч емоцій гарантується! Бери з собою друзів, відправляйтесь до квест-кімнати, і будь-яке свято вдасться!
Змагайтесь на рівень логіки, відгадувати всілякі складні загадки, ребуси та шукайте ключик до виходу з кімнати.
Похід до квест-кімнати – це універсальний подарунок для будь-якої нагоди. Гарантуємо, що нові пригоди та емоції чекають на Вас!
23.11.2020