Емоційна перезарядка

Photos for reviews Емоційна перезарядка
Рано чи пізно, у кожного трапляється емоційне виснаження. Начебто, все добре, але чогось не вистачає. Це симптом того, що сам час розбавити свої сумні будні екшном!

Не варто впадати в крайнощі в даному випадку. Достатньо використати однин, але неймовірно дієвий спосіб, котрий точно виведе Вас зі стану загубленості.

Квест кімната, ось Ваш товариш та помічник у цьому питанні.

Ви самі можете створити ідеальні умови для свого відпочинку, але максимально швидко та просто.

Почнемо з того, чого ж людині не вистачає, щоб поповнити запас позитивних емоцій? Комунікації з приємними людьми! Квест – командна гра. В команду собі Ви можете обрати на власний розсуд, це можуть бути і друзі, і сім’я, і колеги з роботи й інші, з ким приємно знаходитись поруч! Таким чином Ви будете не просто відпочивати, обмежившись теплою ковдрою та чашкою чаю наодинці (як це частенько буває у всіх нас зимою), а проводитимете час та встановлюватимете гарні взаємовідносини.

Ви можете самі обрати час. Найбільший нюанс левової частки розваг у тому, що вони сезонні чи будь-яким іншим чином обмежені часовими рамками. Тут же все навпаки. Ви бронюєте квесткімнату на зручний час та насолоджуєтесь грою.

І в чому ж родзинка? В тому, що Ви знаходитиметесь у центрі подій. Ви – головний учасник і власноруч керуєте процесом. Вас з командою закривають у кімнаті. Вона може виглядати будь-яким чином ( на нашому сайті, Questroom.com.ua, Ви можете ознайомитись з варіантами квест-румів). Так Ви створите комфортні умови для проведення свого дозвілля, враховуючи кількість учасників, вікові особливості та власні смаки.

Після, Ви матимете рівно 60 хвилин, відведених на те, щоб вибратись з зачиненої кімнати. Ви повинні докласти максимум розумових зусиль для того, щоб вирішити ряд складних задач, пройти випробування під час пошуку ключа. Так що будьте пильними та дійте, як одне ціле!

Квест кімнати (live game – escape the room) – правда доволі специфічний вид розваг, але за його допомоги, можна добре розслабитись та поповнити запас хороших емоцій надовго! Не забувайте радувати себе разом з Questroom.com.ua!
23.11.2020