Знижки в квест в Одесі

Photos for reviews Знижки в квест в Одесі

Знижки в квест в Одесі

Одеса - це один з найжвавіших міст України, тут практично завжди багатолюдно і весело. Одесити не люблять нудьгувати самі і не дозволяють цього гостям міста, пропонуючи розваги на будь-який смак. Найбільше славиться місто своїми фестивалями, по цій частині у нього немає конкурентів, афіша рясніє цікавими заходами круглий рік, і тут, дійсно, можна відмінно провести час абсолютно безкоштовно. Але буває і так, що Одеса «відпочиває». Чим же тоді можна зайнятися городянам?

Квест в Одесі, і чому цей вид дозвілля вигідний

В Одесі безліч ресторанів, кафе, нічних клубів і тому подібних місць, але особливим і улюбленим одеситам розвагою стали квеструми, не так давно з'явилися в місті. Квест - це захоплююча, одночасно інтелектуальна і активна гра, яка об'єднує людей різного віку, спеціальностей, характерів, життєвих захоплень. Потрапивши в кімнату, відповідну сюжетом, вам належить, вирішуючи різні загадки і розбираючись в логіці підказок, досягти поставленої задачі (наприклад, розкрити злочин або зруйнувати плани мафіозного клану). Захоплююча гра завжди платна. І це того варте! Судіть самі: антураж, атрибутика, ресурси, приміщення, послуги адміністрації, залучених акторів тягнуть певні витрати. Але незабутньо проведений час завжди виправдовує витрачені кошти, тим більше що відвідування групове, а при розподілі витрат на кількість учасників з'ясовується, що це цілком доступний варіант дозвілля.

Як зробити розвага вигідним з фінансової сторони

Найпростіше - це квест кімнати в Одесі зі знижкою, тобто потрібно просто переглянути варіанти і вибрати той заклад, в якому є приваблива пропозиція. Якщо ви думаєте, що шанси заощадити невеликі, то ви помиляєтеся. Наприклад, знижки на розваги нерідко є частиною рекламної кампанії, коли адміністрація недавно відкрився закладу намагається повідомити про себе максимальній кількості потенційних відвідувачів і підвищити відвідуваність вже з перших днів. Знижки на квест в Одесі нерідко пропонуються постійним гравцям. Подивіться, де вам можуть запропонувати клубну карту, яка дасть можливість при подальших відвідинах квест кімнати заощадити 5, 10, а то і 20% від вартості гри за годину. Можна зайти на онлайн ресурс бронювання квестів (припустимо, на QuestRoom) і подивитися, які сюжети в квест кімнатах пропонуються найближчим часом і в якому ігровому закладі пропонуються, наприклад, знижки для двох.

Приємні сюрпризи для іменинників

Окремий варіант - знижки на день народження .. Їх «дарує» імениннику квест кімната на гру, яку той відвідає з друзями протягом певного часу, наближеному до знаменного дня. Такий квест зі знижкою може бути дешевше на 5-50%. Запросити в квест друзів може не тільки іменинник. Якщо ви не знаєте, що подарувати другу, приятелю або колезі - піднесіть «Подарунковий сертифікат». Це оригінально, незвично і, дійсно, класно!
26.09.2019