Дитячий день народження

Photos for reviews Дитячий день народження
Ви, той, хто читає це зараз, який Ваш найяскравіший спогад з дитинства?
У всіх по-різному, звичайно, але, напевно, один з них – це день народження. Ох, як же ми усі на нього чекали. Той самий таємничий момент, коли друзі та близькі збирались за столом, Ви задували свічки та з такою надією очікували того самого, заповітного подарунка !
Багато що змінилось, але цього дня кожен з нас так само чекає з тріпотінням всередині!

Ви, певне, зараз у пошуку такого сценарію свята, щоб у Вашої дитини було стільки ж яскравих спогадів. Це свято справді важливе для діток!
Такий собі ритуал, на якому обов’язково мають бути присутні друзі та батьки. Це дуже важливо, усвідомлювати, що тебе не забули, про тебе піклуються!

Дуже часто батьки не ставляться до цієї справи так серйозно. Найчастіше дають гроші і говорять, нехай сам вирішує де, як і з ким святкувати. В подарунок від батьків – гроші, від близьких – гроші. Повірте, гроші не заспокоять Вашу дитину. Усім хочеться піклування та ласки, причому в будь-якому віці.

Як же не припустити такої помилки?
Подарувати емоції! Беріть усіх друзів, дитину з ними та шагом марш у квест-кімнату за бурею драйву та позитиву!

Квест-кімната – те місце, де на Вашу дружну веселу компанію очікують незабутні емоції! Обирайте тематику та відправляйтесь у казковий світ!
Там, звісно, на Вас чекають труднощі у вигляді різноманітних цікавих ребусів, загадок. Пересувайте речі, шукайте ключики, підказки та поради!

Дайте можливість Вашій дитині пірнути у світ фантазії, логіки та пригод. Подаруйте незабутні відчуття у вигляді фантастичної гри-подарунка. Запевняємо Вас, жодна дитина не тільки не залишиться байдужою, а і дякуватиме за чудовий презент!

Не прогавте можливості побалувати свого малюка і показати, виявити своє кохання, подарувавши незабутні враження разом з квест-кімнатою!
23.11.2020