Коронавірус і квести

Photos for reviews Коронавірус і квести

Коронавірус і квести.

У зв'язку з введенням кабінетом міністрів все більш строгих і посилюють заходів в боротьбі з пандемією корона вірусу на території України більшість квестів закрилися. На жаль, змушені повідомити, про те, що деякі компанії з огляду на небажання орендодавців йти на компроміс і давати орендні канікули змушені закрити свою діяльність остаточно. Так наприклад компанія Атмосфера в Харкові, яка пропонувала для відвідувачів 4 квест-кімнати (Хоббіт, Острів Проклятих, Метро 2020 і Фантастичні тварини), до слова, мабуть, найкращі і антуражние в місті змушена припинити існування. На сьогодні квести розбираються і приміщення звільняється.

Що буде з індустрією квестів після епідемії

Що буде з індустрією квестів після відновлення нормальної роботи і коли ця робота буде нормальної, на жаль, поки не ясно. В даний момент всі сили уряду спрямовані на те, щоб стримати поширення вірусу в нашій країні, що ми звичайно ж підтримуємо, але на жаль, ніхто не задумався про малий бізнес, і виході з цієї економічної ями.

Передумов до поліпшення ситуації поки не видно.

Будемо сподіватися на краще і те, що ви ще зможете насолодитися відвідуванням квест кімнат і зануритися в світ емоцій, щоб розвіятися хоча б на годину або два від сірих (все більш сумних, з кожним днем) буднів і поринути в світ пригод, чарівництва і свята . З повагою команда квеструм.
23.03.2020