Що таке квест в реальному житті?

Photos for reviews Що таке квест в реальному житті?
Квест - це найпопулярніша розвага сучасності. У нього вже мільйонна армія шанувальників, але є й ті, хто кілька плутається в поняттях. І дійсно, одні джерела повідомляють, що це жанр комп'ютерної гри, інші - що це вид «кабінетного» розваги. Тому варто внести деякі роз'яснення, щоб ви могли зрозуміти однозначно, що таке квест в реальному житті?

Що таке квест по суті, трохи з історії появи квест-румів

Слово «Quest» прийшло в нашу мову з англійської мови і в перекладі означає «пошук, пригода». Спочатку, це дійсно комп'ютерна багаторівнева гра, у якій для того щоб перейти на більш високий рівень і здобути перемогу, необхідно виконати певні умови, пройти випробування. Кожен геймер подумки втілюється в образ головного героя, куштує смак його перемог як власні досягнення. Таке бажання привело до появи ідеї впустити квести в реальне життя. У 2007 році Гонконгу і в Японії з'явилися перші квест-руми, а через кілька років стали відкриватися в Європі і країнах СНД. В Україні перша кімната була відкрита в 2014 році.

Квест в реальному житті - що це таке?

Квест-кімнати - це і є те місце, де ви зможете до кінця відчути і дізнатися, що таке квест в реальності. Якщо описати її простими словами, то це приміщення, оформлене у відповідному жанру і сюжету стилю, і наповнене різними завданнями (загадками, головоломками, завданнями). Для підтримки ефекту реальному житті приміщення наповнюється різним антуражем, наприклад, учасників оточують таємничі предмети, артефакти, сліди злочину. Періодично з'являються відповідні звуки і т.п. У цій кімнаті закривається команда гравців (оптимально від двох до шести). Щоб зануритися в гру повністю, відчути себе в іншій реальності і ні на що не відволікатися, телефони та планшети залишаються за межами кімнати. Далі гравцям належить виконувати завдання, шукати розгадку і підказки, щоб успішно досягти поставленої мети і вибратися з квест-кімнати. Справитися з інтелектуальними перешкодами потрібно за 1 годину.

Якими бувають квести в реальному житті?

Вибір квестів в реальному житті радує своєю різноманітністю, жанри і сюжети - на будь-який смак, а також для будь-яких вікових категорій: • href = "https://questroom.com.ua/ua/khmelnitsky/variation/kids"> для малюків - це казкові історії, в яких загадки веселі, розвиваючі, що чергуються з ігровою формою фізичного навантаження (стрибки, перекиди) ; • для школярів - це завдання на логіку, розвиток уваги, пам'яті та кмітливості. Тут особливо важлива атмосферность відповідно до жанру (пригоди, жахи, чари і містика); • для підлітків і дорослих пропонується конкретно «поворушити» мізками, розгадуючи складні ребуси, розв'язуючи логічні задачки. Популярністю користуються детективи, в цих квестах учасники виявляються на місці злочину і повинні його розкрити; • сімейні - розраховані на відмінне проведення часу всією родиною.
22.11.2020