Не знаєш, що подарувати?

Photos for reviews Не знаєш, що подарувати?
Не знаєте, що подарувати коханій людині, другу, дитині, колезі або босу? Чим здивувати і порадувати? Як не потрапити в халепу? Відповідь на усі ці питання проста - подаруєте подарунковий сертифікат на гру в квест! Escape Quest Room - ідеальний подарунок з будь-якого приводу. Новий рік і день народження, 14 лютого і 8 березня, професійні свята і ювілеї та багато-багато інших важливих дат не залишаться без відмінного і завжди бажаного презенту

Ідеальний подарунок на будь-яке свято. Подаруйте своїм близьким людям СУПЕР ВРАЖЕННЯ, які залишаться з ними на довго! Адже враження - безцінні, вони роблять життя яскравіше та різноманітніше!

Вам не доведеться стояти перед вибором, яку кімнату вибрати, який обрати квест і його тематику. Володар сертифікату сам визначиться виходячи з переваг і зробить вибір, який припаде до душі саме йому/їй. До того ж не варто забувати, що можливо ви потрапите в команду і також відправитесь в цю захоплюючу пригоду =).

***
Подарунковий сертифікат (подарункова карта) - зазвичай картонна (сертифікат) або пластикова карта, що має ті або інші засоби захисту від копіювання, який несе в собі деякий еквівалент вартості.
23.11.2020