Бери до уваги

Photos for reviews Бери до уваги
У вас поки немає сімї, та й в особистому житті утворився невеликий вакуум, але вірні друзі завжди готові розділити з вами будь-яку божевільну ідею? Тоді, у вас точно не буде проблем з плануванням захоплюючого уїк-енду. Особливо якщо ви зважитесь провести час в qwest кімнаті ( що таке ескейп квест під замком - втеча з кімнати ?), щоб отримати масу незабутніх і яскравих вражень.

Як провести вихідні?
Дивне питання, скажете ви. Є десятки способів: зустрічі з друзями, прогулянки, похід в театр, кіно, рибалка, шашлики ....
Так, способів багато, але тоді чому ви сидите зараз біля компютера? Розумієте, до чого я хилю? Ми з нетерпінням чекаємо вихідних, але, коли вони приходять, то проводимо їх так, що потім самим соромно. Годі спати до обіду, пити пиво і годинами просиджувати біля телевізора або монітора!
Вихідні - це особливі дні (і помічено, що їх набагато менше, ніж буднів), тому провести їх треба з розумом, щоб потім не було боляче ... ну, далі ви знаєте.
Ми хочемо нагадати вам, що вихідні існують для того, щоб відпочивати, і цей відпочинок треба планувати заздалегідь, щоб він приніс користь і душі і тіла і розуму. Довгоочікувані вихідні - це можливість як слід відпочити і набратися сил перед майбутньою тижнем. Досить недооцінювати потенціал відпочинку. Ви добре попрацювали і заслужили гідного відпочинку. Смоделируйте свої вихідні заздалегідь: забронюйте гру в квест румі. А краще не одну, а відразу кілька! Памятайте, коли ви були підлітками, ви бігали в кіно, бродили по місту, дуріли з друзями цілими днями ... Згадайте своє дитинство і знову стати безтурботними дітьми, у яких немає проблем на роботі і виплат по кредитах. Забудьте про це, хоча б на вихідні.
Як? Ви все ще сидите біля телевізора, клацаючи канали та доїдаючи бутерброд?
Думаєте, такий вихідний дозволить вам вийти на роботу відпочив?
У щасливого життя є місце і роботі і розваг, і відпочинку, і здоровю, і самовдосконалення, і сімї, і спілкуванню, і фінансового благополуччя. У вас не вистачає часу на все це?
Чи варто заробляти мільйони або домагатися вчених ступенів, якщо це не дає вам можливості отримувати задоволення від зароблених грошей і набутих знань. Якщо не знаєте, куди йде час, навчитеся з ним спілкуватися, і воно подружиться з вами
Для чого вам потрібні вихідні дні? Для відпочинку, - скажіть ви. Але ж відпочинок буває різним, напевно тому, одні встигають відпочити за суботу-неділю, а інші навіть не помітили, як два дні пролетіли, а вони толком нічого не зробили, навіть відпочити не вийшло. Як же провести вихідні, щоб і відпочити у Києві , Харкові , Дніпрі або іншому місті і щоб користь була?

Щоб вихідні не пройшли дарма потрібно:

По-перше, сказати "Ні" лежання на дивані, перегляду телевізора, сидіння за компютером. І сказати "Так" цікавого відпочинку та розваг.

По-друге, прийняти рішення кожні вихідні робити щось незвичайне, корисне, цікаве і т.д. Погодьтеся, найяскравіші спогади залишаються від чогось незвичайного. Наприклад, ви зробили щось вперше або ж вам друзі підготували сюрприз, якого ви не очікували. Немає нічого більш захоплюючого ніж похід у квест рум. Щоб відмінних спогадів було якомога більше, частіше виходьте зі своєї зони комфорту.

Існує багато нескладних і цікавих занять, які зроблять ваші вихідні приємними і запамятовуються. Ось один з них: вас закривають в кімнаті, де протягом години ви повинні вирішити безліч загадок і вибратися! Ви навіть не уявляєте наскільки це може бути цікаво! Отже, скоро заповітні вихідні. Починати готуватися краще заздалегідь, адже потрібно ще зібрати компанію. Вихідні починаються для більшості вже в п'ятницю ввечері. Знають, як відмінно провести вихідні в квест румах в Києві, а їх вже більше 200.
Каждій людина з нетерпінням чекає вихідних, щоб відпочити, набратися сил і яскравих вражень. Психологи давно довели, що люди, які не вміють відпочивати, редкодостігают великих успеховна роботі. Щоб не шкодувати про витрачений даремно часу обовязково відвідайте квест рум!
quest рум (live game escape the room - гри в реальності, вибратися із замкненої кімнати) - відмінне місце, де можна провести вихідні з користю, а також дізнатися своїх друзів з абсолютно іншого боку!
16.05.2019