Бери до уваги

Photos for reviews Бери до уваги
У вас поки немає сімї, та й в особистому житті утворився невеликий вакуум, але вірні друзі завжди готові розділити з вами будь-яку божевільну ідею? Тоді, у вас точно не буде проблем з плануванням захоплюючого уїк-енду. Особливо якщо ви зважитесь провести час в qwest кімнаті ( що таке ескейп квест під замком - втеча з кімнати ?), щоб отримати масу незабутніх і яскравих вражень.

Як провести вихідні?
Дивне питання, скажете ви. Є десятки способів: зустрічі з друзями, прогулянки, похід в театр, кіно, рибалка, шашлики ....
Так, способів багато, але тоді чому ви сидите зараз біля компютера? Розумієте, до чого я хилю? Ми з нетерпінням чекаємо вихідних, але, коли вони приходять, то проводимо їх так, що потім самим соромно. Годі спати до обіду, пити пиво і годинами просиджувати біля телевізора або монітора!
Вихідні - це особливі дні (і помічено, що їх набагато менше, ніж буднів), тому провести їх треба з розумом, щоб потім не було боляче ... ну, далі ви знаєте.
Ми хочемо нагадати вам, що вихідні існують для того, щоб відпочивати, і цей відпочинок треба планувати заздалегідь, щоб він приніс користь і душі і тіла і розуму. Довгоочікувані вихідні - це можливість як слід відпочити і набратися сил перед майбутньою тижнем. Досить недооцінювати потенціал відпочинку. Ви добре попрацювали і заслужили гідного відпочинку. Смоделируйте свої вихідні заздалегідь: забронюйте гру в квест румі. А краще не одну, а відразу кілька! Памятайте, коли ви були підлітками, ви бігали в кіно, бродили по місту, дуріли з друзями цілими днями ... Згадайте своє дитинство і знову стати безтурботними дітьми, у яких немає проблем на роботі і виплат по кредитах. Забудьте про це, хоча б на вихідні.
Як? Ви все ще сидите біля телевізора, клацаючи канали та доїдаючи бутерброд?
Думаєте, такий вихідний дозволить вам вийти на роботу відпочив?
У щасливого життя є місце і роботі і розваг, і відпочинку, і здоровю, і самовдосконалення, і сімї, і спілкуванню, і фінансового благополуччя. У вас не вистачає часу на все це?
Чи варто заробляти мільйони або домагатися вчених ступенів, якщо це не дає вам можливості отримувати задоволення від зароблених грошей і набутих знань. Якщо не знаєте, куди йде час, навчитеся з ним спілкуватися, і воно подружиться з вами
Для чого вам потрібні вихідні дні? Для відпочинку, - скажіть ви. Але ж відпочинок буває різним, напевно тому, одні встигають відпочити за суботу-неділю, а інші навіть не помітили, як два дні пролетіли, а вони толком нічого не зробили, навіть відпочити не вийшло. Як же провести вихідні, щоб і відпочити у Києві , Харкові , Дніпрі або іншому місті і щоб користь була?

Щоб вихідні не пройшли дарма потрібно:

По-перше, сказати "Ні" лежання на дивані, перегляду телевізора, сидіння за компютером. І сказати "Так" цікавого відпочинку та розваг.

По-друге, прийняти рішення кожні вихідні робити щось незвичайне, корисне, цікаве і т.д. Погодьтеся, найяскравіші спогади залишаються від чогось незвичайного. Наприклад, ви зробили щось вперше або ж вам друзі підготували сюрприз, якого ви не очікували. Немає нічого більш захоплюючого ніж похід у квест рум. Щоб відмінних спогадів було якомога більше, частіше виходьте зі своєї зони комфорту.

Існує багато нескладних і цікавих занять, які зроблять ваші вихідні приємними і запамятовуються. Ось один з них: вас закривають в кімнаті, де протягом години ви повинні вирішити безліч загадок і вибратися! Ви навіть не уявляєте наскільки це може бути цікаво! Отже, скоро заповітні вихідні. Починати готуватися краще заздалегідь, адже потрібно ще зібрати компанію. Вихідні починаються для більшості вже в п'ятницю ввечері. Знають, як відмінно провести вихідні в квест румах в Києві, а їх вже більше 200.
Кажна людина з нетерпінням чекає вихідних, щоб відпочити, набратися сил і яскравих вражень. Психологи давно довели, що люди, які не вміють відпочивати. Щоб не шкодувати про витрачений даремно часу обовязково відвідайте квест рум!
quest рум (live game escape the room - гри в реальності, вибратися із замкненої кімнати) - відмінне місце, де можна провести вихідні з користю, а також дізнатися своїх друзів з абсолютно іншого боку!
23.11.2020