Альтернатива кіно

Photos for reviews Альтернатива кіно
Що робити, якщо новинки кінопрокату не радують, ходити в паби вже набридло, а хочеться провести час з друзями? Наша порада: йдіть в квест рум - місце, де ви гарантовано отримаєте купу емоцій і чудово проведете час! Це нова сучасна розвага для дорослих і дітей від 12 років. Яскраві враження та спогади залишаться з вами на все життя. Дуже хороша забава для всіх, хто любить повирішувати загадки та головоломки, цікаво провести час, краще пізнати своїх друзів і коханих, а також на що вони здатні в критичній ситуації. Ви можете обєднуватися в різні групи або ходити однією командою по 1 квесту в тиждень або по 3 квести на день! Ви дізнаєтеся хто з вас має хист до лідерських якостей, а хто проявляє розум і кмітливість не привертаючи зайвої уваги.
Все почалося ще в 2007 році в Японії, де відкрився проект «ExitGames». Гравцям пропонувалося знайти вихід із замкненої кімнати за обмежений час. Тоді квеструми в реальності були для всіх в новинку і ніхто не знав чим все це закінчиться, але до загальної радості вони завоювали велику популярність, і незабаром вийшли за межі Японії і з'явилися в країнах Європи, Азії, Америки та ін.
Сьогодні квест руми нарешті добралися і до України. Тепер можна відвідати квест практично в будь-якому великому (і навіть маленькому) місті нашої країни. І з кожним днем їх стає все більше: з'являються окремі локації або існуючі відкривають все нові і нові кімнати на будь-який смак і вік. Великою популярністю користуються жанри містики, пригод, детективи та інше.
Якщо ви любите гострі відчуття, хочете знайти себе вирішуючи складні завдання і полоскотати собі нерви, намагаючись встигнути вибратися в відведений час, - приходьте в квест рум. Ви точно не залишитеся без порції адреналіну і незабутніх вражень. Відвідувати квест руми рекомендується невеликою компанією від 2 до 5-ти чоловік. Заходи на наш сайт questroom.com.ua, вибирай квест кымнату, яка сподобалась, бронюй і приходь!
16.05.2019