Активні ігри для мозку

Photos for reviews Активні ігри для мозку
Багато людей стикаються з проблемою, коли сидиш на роботі, причому на досить високій посаді, і розумієш, що нічого не розумієш. Начебто і фахівець, але вже давно втратив фору перед конкурентами. Звідки у них стільки драйву та бажання творити? Як у людини в принципі може не вичерпатися фантазія, коли «варишся» в одній і тій же темі? Запам'ятай, все настільки багатогранно, варто лише відірватись від буденності, поглянути трохи під іншим кутом, і для тебе від криютьсядонинінезвідане і новенавіть в рутинних заняттях.

Як же змусити себе цезробити? Як знайти ту нову грань відчуттів і емоцій? Все досить просто. Пограй зі своїм мозком!

Існує безліч ігор, здатних розворушити сіру речовину. Наприклад, квести. Ні-ні, це не тіквести, в якіграли ми в дитинстві. А квести в реальності, квест-кімната.

Що ж цетаке і чому має таку «чудотворну» дію? Перш за все, квесткімната - це той же квест, але він, на відміну від комп'ютерно їгри, проводиться в реальному житті, але теж з частинкою фантастики. Це спеціальна кімната, яка декорується підситуацію: ось-ось в океан із за ававарії корабель – знайдіть відповідь, чому так сталося; в гробниці Тутанхамона кояться дивні речі – розслідуйте їх причину; з психлікарні втік пацієнт і шкодить – відшукайте його.

Погодьтеся, в основному тематика неабияка. Але і сенс в тому, щоб змусити тебе думати, думати не просто як і коли захочеться, а тут і зараз. Адже на проходження гри дається всього-на-всього 60 хвилин, за які потрібно виконати основне завдання і відкрити кімнату ключем. Для цього знадобиться включити максимум уяви і фантазії, так як звичайне мислення вже точно не дозволить пройти далі в хідних дверей.

Крім того, ти можеш зібрати власну команду і пограти в таку гру, наприклад, з колегами по роботі, друзями. Це гра для тих, хто хоче прокачати свій інтелект на повну, хто хоче підключити до роботи обидві півкулі мозку і не боїться труднощів!

Ласкаво просимо на http://Questroom.com.ua

Обери свою гру - і вперед за новими перемогами в житті!

Квест кімнати самий великий вибір
22.11.2020