Квест кімнати Замкненi (Київ) у Києві

Зображення Замкненi (Київ)
Ви ще навіть не усвідомлюєте, на що здатні в цьому житті. Опинившись Замкнені, ви відкриєте не тільки щось новеньке в собі, а й дізнаєтеся багато цікавого про своїх друзів. Обирайте пригоду і випробуйте свої сили проти гри. Всього 60 хвилин і ви розгадаєте таємницю або залишитеся переможеним. Головне не загубитися.
16 Жовтня
Субота
17 Жовтня
Неділя
18 Жовтня
Понеділок
19 Жовтня
Вівторок
20 Жовтня
Середа
21 Жовтня
Четвер
22 Жовтня
П`ятниця
23 Жовтня
Субота
24 Жовтня
Неділя
25 Жовтня
Понеділок
26 Жовтня
Вівторок

Переглянути останні відгуки
Останні квест відгуки та коментарі від гравців нещодавно відвідавших квест.
12.03.2021

Залишено відгуків 1
Все действительно очень круто!!на протяжении всего квеста сохраняется какая-то интрига, есть смысл и есть логика в дальнейших действиях. Нам очень понравилось, а администратор просто супер, он дополняет образ данного квеста!!
Катя
15.02.2021

Залишено відгуків 1
Все было просто прекрасно. Очень интересный квест, все настолько реалистично, что можно вжиться в роль детектива. Сервис просто чудесный. Администратор очень веселая девушка, помогла справиться с трудностями. Всем советую)
Перекотиполе
15.02.2021

Залишено відгуків 1
Завдання в квесті цікаві. Є над чим подумати однозначно. Проте пару нюансів не сподобались: 1. Квест складний, хоча адміністратор нам рекомендувала його як середної складності. Таким чином, 1 години маловато для проходження. Ще хоча б 15 хв і було в самий раз. А так час закінчується на самому цікавому і оператор пропонує продовжити гру за доплату в 600 грн - а це як повноцінна ціна за квест. 2....
Статті про квести
Розділ присвячений різній інформації про квести