VR квест Survival (Liuteranska) (Flexagon), Київ

Місто:  Київ
Адреса:  вул. Лютеранська 21 , район Печерський , станція метро Хрещатик
Страх:  легкий переляк
Історія:  ВАМ НЕОБХІДНО ПРОВЕСТИ РОЗСЛІДУВАННЯ І... ВАМ НЕОБХІДНО ПРОВЕСТИ РОЗСЛІДУВАННЯ І спробувати знайти ЗНИКЛИХ БЕЗВІСТИ ЛЮДЕЙ В навколишніх лісах
У світі є темні місця, від яких вам потрібно триматися подалі; це місця, де все страхи можуть втілитися в реальність. Ви отримали лист, в якому старий друг і партнер по небезпечним пригодам просить вас про допомогу. У листі вона написала про її розслідуванні відносно питання про зникнення людей в навколишніх лісах. Ви збираєтеся провести ваше власне розслідування. Будьте обережні, тому що вам доведеться ризикувати не тільки своїми життями, але і своїми душами, коли ви зіткнетеся з давньої силою, що дрімає під старим занедбаним монастирем. Це темне притулок ховає жахливі секрети.
Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Віртуальна реальність / Квести з елементами жаху
Подарунковий сертифікат:  Діє
Тип:  VR квест
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Категорія рейтингу: Квести VR - віртуальна реальність
VR квест "Survival (Liuteranska)":
Оцінка на основі 0 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: Квест- клуб віртуальної реальності Flexagon. Проводимо групові ігри з використанням шоломів віртуальної реальності. Навіть не просто гри - квести. У цьому полягає наша перша унікальність. Квести, як такі, вже добре відомі по всьому світу. Індустрія цього виду розваг росте протягом останніх 5 років. Ми пропонуємо нове враження. Занурення у віртуальний світ. З'єднуємо розвиток комп'ютерних технологій з уже відомими розвагами.
Відгуки на квест "Survival (Liuteranska)"
На жаль, немає відгуків до даного квесту. Ви можете бути першим =). Будь ласка, залиште відгук, якщо ви вже грали раніше в цьому квесті.
Контакти:
Київ, вул. Лютеранська 21
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Survival (Liuteranska)"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.