VR квест Mission sigma (Flexagon), Київ

Місто:  Київ
Страх:  без жахів
Історія:  ВРЯТУЙТЕ ВСЕ МІСТО ВІД ТЕРОРИСТАВідомий... ВРЯТУЙТЕ ВСЕ МІСТО ВІД ТЕРОРИСТА
Відомий терорист, який переховувався протягом десятиліття, був знайдений і нейтралізований секретною поліцією. На цьому хороші новини закінчуються. Як виявилося, цей божевільний встановив ядерну боєголовку з таймером на даху покинутого хмарочоса. Це будівля перетворилася в вежу, повну перешкод і заплутаних пасток.
Ви - експерт у таких загадках. За допомогою секретної поліції ви увійшли до внутрішнього двору, але інша частина завдання залежить тільки від вас. Перевірте свої навички і спробуйте пройти повз всіх пасток, щоб запобігти ядерній атаку.
Читати повністю
Мова: RU
Жанр:  Віртуальна реальність / Квести для дітей
Подарунковий сертифікат:  Діє
Тип:  VR квест
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою, Картою
Категорія рейтингу: Квести VR - віртуальна реальність
VR квест "Mission sigma":
Оцінка на основі 0 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: Квест- клуб віртуальної реальності Flexagon. Проводимо групові ігри з використанням шоломів віртуальної реальності. Навіть не просто гри - квести. У цьому полягає наша перша унікальність. Квести, як такі, вже добре відомі по всьому світу. Індустрія цього виду розваг росте протягом останніх 5 років. Ми пропонуємо нове враження. Занурення у віртуальний світ. З'єднуємо розвиток комп'ютерних технологій з уже відомими розвагами.
Відгуки на квест "Mission sigma"
На жаль, немає відгуків до даного квесту. Ви можете бути першим =). Будь ласка, залиште відгук, якщо ви вже грали раніше в цьому квесті.
Контакти:
Київ, вул. Мишуги, 3в
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Mission sigma"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.