VR квест House of fear (Liuteranska) (Flexagon), Київ

Місто:  Київ
Адреса:  вул. Лютеранська, 21 , район Печерський , станція метро Хрещатик
Страх:  страшно
Історія:  Ніч. Покинутий будинок у лісі. Павутина... Ніч. Покинутий будинок у лісі. Павутина в кутах, пил на підлозі, старі меблі і... жодної живої душі. Це все насправді? Ви намагаєтеся зрозуміти, як тут опинилися. Озираючись на всі боки, Ви бачите, що двері і вікна закриті, електрики немає, а мерехтіння свічок, що догорають, ледь вистачає, щоб освітити похмурі кімнати. Ви з жахом розумієте, що замкнені у пастці. У тьмяному світлі свічки майнув чийсь силует... Або це гра тіней? Чи готові ви побороти свої страхи і розкрити всі секрети цього похмурого місця?
Читати повністю
Мова: RU, UA, EN
Жанр:  Квести з елементами жаху / Віртуальна реальність
Подарунковий сертифікат:  Діє
Тип:  VR квест
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Категорія рейтингу: Квести VR - віртуальна реальність
VR квест "House of fear (Liuteranska)":
Оцінка на основі 0 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: Квест- клуб віртуальної реальності Flexagon. Проводимо групові ігри з використанням шоломів віртуальної реальності. Навіть не просто гри - квести. У цьому полягає наша перша унікальність. Квести, як такі, вже добре відомі по всьому світу. Індустрія цього виду розваг росте протягом останніх 5 років. Ми пропонуємо нове враження. Занурення у віртуальний світ. З'єднуємо розвиток комп'ютерних технологій з уже відомими розвагами.
Відгуки на квест "House of fear (Liuteranska)"
На жаль, немає відгуків до даного квесту. Ви можете бути першим =). Будь ласка, залиште відгук, якщо ви вже грали раніше в цьому квесті.
Контакти:
Київ, вул. Лютеранська, 21
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "House of fear (Liuteranska)"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.