VR квест Christmas (Flexagon), Київ

Місто:  Київ
Страх:  без жахів
Історія:  ВРЯТУЙТЕ РІЗДВО РАЗОМ З САНТОЮРіздво... ВРЯТУЙТЕ РІЗДВО РАЗОМ З САНТОЮ
Різдво під загрозою!
Санта потрапив у снігову бурю. Вам потрібно запалити вогні на найбільшій ялинці в лісі, щоб допомогти Санте знайти його будинок. Однак, перед тим як зробити це, вам потрібно буде дістатися до місця на Північному Полюсі, де живе Санта, щоб навести там порядок. Дізнайтеся, чому чарівні ельфи виявляються працювати, а діти не отримують своїх подарунків.
Поспішайте відродити першу різдвяну ялинку разом з кращим оленем Санти!
Читати повністю
Мова: RU
Жанр:  Віртуальна реальність / Сімейний
Подарунковий сертифікат:  Діє
Тип:  VR квест
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою, Картою
Категорія рейтингу: Квести VR - віртуальна реальність
VR квест "Christmas":
Оцінка на основі 2 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: Квест- клуб віртуальної реальності Flexagon. Проводимо групові ігри з використанням шоломів віртуальної реальності. Навіть не просто гри - квести. У цьому полягає наша перша унікальність. Квести, як такі, вже добре відомі по всьому світу. Індустрія цього виду розваг росте протягом останніх 5 років. Ми пропонуємо нове враження. Занурення у віртуальний світ. З'єднуємо розвиток комп'ютерних технологій з уже відомими розвагами.
Відгуки на квест "Christmas"
Середній бал 5 на основі 2 відгуків
Відгуки (2):
В Киеве не так много VR-квестов. Это совершенно новое направление, очень классный микс VR-технологий и классического квеста. Несмотря на то, что органы осязания практически не задействованы, как в привычном квеструме, в VR-квесте совершенно офигенное ощущение реальности происходящего вокруг тебя. Мы выбрали CHRISTMAS специально на Рождественские праздники и не ошиблись. Это было настоящее путешествие в сказку. Такой красоты мы еще не видели нигде. Было ощущение, что мы попали в мир диснеевских мультфильмов. Яркие краски, живые персонажи, удивительные локации, красивые и логичные загадки. И снег! Много-много снега. Очень крутой квест, оставляющий приятное послевкусие и стойкое желание вернуться, чтобы поиграть вновь. Абсолютно честно рекомендуем его к прохождению. Будут в восторге и дети, и взрослые. Опыта никакого не требуется, только горячее желание окунуться в волшебство. В CHRISTMAS это волшебство становится реальностью.
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Классно!!! Как будто в сказке, в мултике. Очень интересно. Советую.
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Київ, вул. Мишуги, 3в
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Christmas"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.