VR игры. Віртуальна реальність ALICE (Flexagon), Київ

Місто:  Київ
Страх:  без жахів
Історія:  Прийміть участь в вирі подій і відчуйте... Прийміть участь в вирі подій і відчуйте себе на місці Аліси! Пориньте у світ, де існує диво! Вам належить розгадати таємниці Червоної королеви, яка зачарувала час в Країні чудес. Випивши зменшує зілля, слідуйте за Білим Кроликом через заплутані лабіринти. Допоможіть застряг в часі Капелюшника навести порядок на шаленому чаюванні. Чеширський кіт вкаже вам шлях через зачаровану гущавину Темнолесья. Прислухаючись до підказок мудрої Гусениці, врятуйте фей, які знають секрет злої королеви. Знайдіть спосіб проскочити повз карткової варти в наповнений хитромудрими пастками замок, щоб перемогти Червону королеву, звільнити від чар головну годинну вежу і врятувати чарівну країну. Дивовижні мешканці змушені просити вашої допомоги! Читати повністю
Мова: RU
Жанр:  Віртуальна реальність / Квести на музичну тематику
Подарунковий сертифікат:  Діє
Тип:  VR игры. Віртуальна реальність
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Категорія рейтингу: VR игры. Віртуальна реальність
VR игры. Віртуальна реальність "ALICE":
Оцінка на основі 0 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: Квест- клуб віртуальної реальності Flexagon. Проводимо групові ігри з використанням шоломів віртуальної реальності. Навіть не просто гри - квести. У цьому полягає наша перша унікальність. Квести, як такі, вже добре відомі по всьому світу. Індустрія цього виду розваг росте протягом останніх 5 років. Ми пропонуємо нове враження. Занурення у віртуальний світ. З'єднуємо розвиток комп'ютерних технологій з уже відомими розвагами.
Відгуки на квест "ALICE"
На жаль, немає відгуків до даного квесту. Ви можете бути першим =). Будь ласка, залиште відгук, якщо ви вже грали раніше в цьому квесті.
Контакти:
Київ, вул. Мишуги, 3в
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "ALICE"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.