Квест-кімната секрети Машінаріума (Ізоляція Вінниця)

Місто:  Вінниця
Адреса:  вул.Соборна 24
Страх:  Не вказано
Історія:  Квест кімната «Секрети Машінаріума» -... Квест кімната «Секрети Машінаріума» - абсолютно новий вид квесту. У вас буде рівно 60 хвилин, протягом яких вам доведеться працювати спільно з вашими друзями. Перемогти квест кімнату, розгадати секрети роботів і знайти вихід - хвилююча і захоплююча завдання для команди з 4-х чоловік. Вирішити набір логічних головоломок в похмурому світі механізмів вийде тільки, якщо всі гравці зможуть діяти, як єдиний живий організм. У «Машінаріума» працюють закони фізики, але немає звичної логіки. Навколо вас будуть тільки шестерінки, важелі та інші загадкові механізми. Врахуйте, паніка і розбрат всередині команди неприпустимі - в такому випадку вам не вибратися! Прийшов час кинути виклик і розгадати секрети «Машінаріума»! Читати повністю
Мова: RU
Жанр:  Спортивні квести
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Не вказано
Квест з категорії:  Не вказано
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Квест-кімната "секрети Машінаріума":
Оцінка на основі 0 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Відгуки на квест "секрети Машінаріума"
На жаль, немає відгуків до даного квесту. Ви можете бути першим =). Будь ласка, залиште відгук, якщо ви вже грали раніше в цьому квесті.
Контакти:
Вінниця, вул.Соборна 24
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "секрети Машінаріума"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.