Квест, з акторами The Last Game (Cult Quest)

Місто:  Одеса
Страх:  страшно
Історія:  Нам дуже шкода, що ви спілкуєтесь з... Нам дуже шкода, що ви спілкуєтесь з цим, але в даному описі ви не побачите конкретних описів, ні малих детальних квестів комнати «Остання гра».
Відь нікому ще у всіх мире не удалось вийти з квеста «Остання гра», і хотіла бути наміченою на то, що же жде вам всередині…
Нікому невідомо, що відбувається за породистими комнатами і чего хотіти приблизно там можна оживити…
Ну і як? Що ви скажите? Ви готові ризикувати, і статті первімі кому вдалося вибрати з цієї таїнської історії - квеста «Остання гра»?
Ми впевнені, що вам захоплюють сили і сновірки, смішні камери і сміливості, сплоченність і спостереження, щоб стати предметами єдиними, хто покорився ківест комната «Остання гра» в Одесі. Ви будете достойні того, щоб стати первими переможцями?
Невірна жуть і ужас просачують сквозь стени квест комнати «Остання гра». Це ощущає все, що кожею, сковує свою волю ще на підході до двері….
Страх сковує кожного, що рухається тим часом, хто просто проходить мимо входу в кінострічку «Остання гра»… Я, головне, повна неизвестность о том, что же оживляет вас внутри….
Куди проскакують всі безстрашні смілчаки, які вирішили проаналізувати невпевненность і безумовну роботу? Вернуться ли вони коли-нибудь з комнати?
За порогом квеста «Остання гра» ви не на кого розширюєте, неоткуда бажаєте допомогти і підтримувати, невідомо, що потрібно небезпечно і не зрозуміло, які кажуть випробування вас очікують.
Просто попросіть приїхати у свій кінотеатр «Остання гра» і почуйте себе всім, емоційним, які відчують те, хто залишився навсегда за дверями цієї комнати ...
Читати повністю
Мова: RU
Жанр:  Квести з елементами жаху / Антуражні квести
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Квест, з акторами
Актор:  Так
Тип оплати:  Готівкою, Картою
Категорія рейтингу: Квести з акторами
Категорія рейтингу: Страшні квести
Кiмнат у квестi: Бiльше нiж одна
Квест, з акторами "The Last Game":
Оцінка на основі 4 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Відгуки на квест "The Last Game"
Середній бал 4 на основі 4 відгуків
Відгуки (4):

Залишено відгуків 1
Актёр хам, на детей так орёт, понимаем это роль, но это был истерический крик. возраст Точно не 12+, ходили 14 летние и остановили квест на начале, часть денег могли и вернуть, дети не выполнили ничего
1 Детальніше
1 Ідея, сценарій кімнати
1 Рівень загадок
1 Антуражність
1 Локацiя
1 Персонал
4.5 Рівень страху
2.5 Рівень складності
1 Загальне враження


Залишено відгуків 1
Самый крутой квест из всех что я посещал.... с друзьями упросили админа в час ночи выйти... итог - актер один... отыграл за полтора часа на 1000 процентов - очень круто,очень... загадки интересные - не тупые,4 здоровых лба орали как девочки....
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Очень крутой квест,актёр выполняет работу на 5+. Адреналин зашкаливает,полное погружение в игру,на время оторвалась от реальности. Спасибо большое,за острые ощущения.. СОВЕТУЮ ☠️
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Одеса, Дерибасівська 33 (Пасаж)
Відео Трейлер
Подивитися відео превью до квесту
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "The Last Game"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.