Квест, З акторами The Last Game (Остання гра) (Cult Quest (Культ)), Одеса

Місто:  Одеса
Страх:  страшно
Історія:  Нам дуже шкода, що ви спілкуєтесь з... Нам дуже шкода, що ви спілкуєтесь з цим, але в даному описі ви не побачите конкретних описів, ні малих детальних квестів комнати «Остання гра».
Відь нікому ще у всіх мире не удалось вийти з квеста «Остання гра», і хотіла бути наміченою на то, що же жде вам всередині…
Нікому невідомо, що відбувається за породистими комнатами і чего хотіти приблизно там можна оживити…
Ну і як? Що ви скажите? Ви готові ризикувати, і статті первімі кому вдалося вибрати з цієї таїнської історії - квеста «Остання гра»?
Ми впевнені, що вам захоплюють сили і сновірки, смішні камери і сміливості, сплоченність і спостереження, щоб стати предметами єдиними, хто покорився ківест комната «Остання гра» в Одесі. Ви будете достойні того, щоб стати первими переможцями?
Невірна жуть і ужас просачують сквозь стени квест комнати «Остання гра». Це ощущає все, що кожею, сковує свою волю ще на підході до двері….
Страх сковує кожного, що рухається тим часом, хто просто проходить мимо входу в кінострічку «Остання гра»… Я, головне, повна неизвестность о том, что же оживляет вас внутри….
Куди проскакують всі безстрашні смілчаки, які вирішили проаналізувати невпевненность і безумовну роботу? Вернуться ли вони коли-нибудь з комнати?
За порогом квеста «Остання гра» ви не на кого розширюєте, неоткуда бажаєте допомогти і підтримувати, невідомо, що потрібно небезпечно і не зрозуміло, які кажуть випробування вас очікують.
Просто попросіть приїхати у свій кінотеатр «Остання гра» і почуйте себе всім, емоційним, які відчують те, хто залишився навсегда за дверями цієї комнати ...
Читати повністю
Мова: RU
Жанр:  Квести з елементами жаху / Антуражні квести
Подарунковий сертифікат:  Діє
Тип:  Квест, З акторами
Актор:  Так
Тип оплати:  Готівкою, Картою
Потрібна передоплата після бронювання:  Так (300 грн)
Категорія рейтингу: Квести з акторами
Категорія рейтингу: Страшні квести
Кiмнат у квестi: Бiльше нiж одна
Квест, З акторами "The Last Game (Остання гра)":
Оцінка на основі 6 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: 

БРОНЮВАННЯ The Last Game (Остання гра)

Відгуки на квест "The Last Game (Остання гра)"

Середній бал 4.25 на основі 6 відгуків
Відгуки (6):
Были компанией из 5 человек 1.01.2021!Это было лучшим продолжением праздника! Загадки, в целом, не сложные, была одна сложность, но актёр ( красавчик) помог, видимо устал нас ждать))))Атмосфера присутствовала, пугала больше неожиданность, но так как компания весёлая-насмеялись от души, но и визжали, как дети) Были во многих квест комнатах, но реальные эмоции получили именно от хоррора! Не долго думая, там же сразу пошли на следующий квест- Клиническая смерть- вот тут реально сердечко выскакивало, загадки простые, но там больше на звуки и атмосферу рассчитано, мистический! Прониклись! От души! Получили за два квеста массу позитивных эмоций)Отдельная благодарность и актерам и администратору, отыграли на 100%, сервис - молодцы! Спасибо! Рекомендуем! С Новым годом и Рождеством) ПС уважаемые актеры, извините нас, мы - вообще очень культурные и воспитанные люди, вся нецензурная лексика -это эмоциональный взрыв, простите )Лично я-вспомнил все, что знал... думаю, у вас такая задача и была )))Вы- молодцы, на все 100% добились результата! Удачи, рекомендуем вас!
4.9 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
4 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
4 Рівень складності
5 Загальне враження
Підтверджено грою

Квест хороший, интересные загадки, атмосфера страха присутствует) но, сюжета нет, а загадок довольно мало. Для новичка самое то, для опытного уже не столь яркие впечатления. В целом, ребята молодцы, актёр молодец, все круто!
4.2 Детальніше
3.5 Ідея, сценарій кімнати
4 Рівень загадок
3.5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
3.5 Рівень страху
3.5 Рівень складності
4.5 Загальне враження
Підтверджено грою


Залишено відгуків 1
Актёр хам, на детей так орёт, понимаем это роль, но это был истерический крик. возраст Точно не 12+, ходили 14 летние и остановили квест на начале, часть денег могли и вернуть, дети не выполнили ничего
1 Детальніше
1 Ідея, сценарій кімнати
1 Рівень загадок
1 Антуражність
1 Локацiя
1 Персонал
4.5 Рівень страху
2.5 Рівень складності
1 Загальне враження


Залишено відгуків 1
Так актёр же играет свою роль маньяка, он же не специально, поэтому и орал чтобы запугать

Контакти:
Одеса, Дерибасівська 33 (Пасаж)
questroom on youtube

Натисніть, щоб переглянути розташування квесту на карті.

Відео Трейлер
Подивитися відео превью до квесту
questroom on youtube
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "The Last Game (Остання гра)"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.