Квест-кімната Круїз #13 Частина 1 (RoyalQuest), Київ

Місто:  Київ
Страх:  дуже страшно
Історія:  Квест проходить на теплоході, який був... Квест проходить на теплоході, який був спущений на воду в 1928 році! Судно побудовано в довоєнній Німеччині і спочатку носило назву "Адольф Гітлер"! У роки другої світової війни теплохід брав участь в бойових діях і був потоплений військами союзників під час одного з боїв на Дністрі в 1943 році! По закінченню війни судно було піднято з дна річки, відреставровано і вже в 1955 році теплохід отримав нове життя. У Вас є унікальна можливість пройти наш квест, і перейнятися справжнім духом того часу.
легенда:
Професор психології та біоенергетики, який присвятив все своє життя вивченню впливу аномальних зон на механізм розкриття невідомих потенціалів індивідуума на рівні підсвідомості, вивів незвичайну теорію, і щоб довести на практиці своє теоретичне дослідження, вирішив зафрахтувати судно для проведення експериментально-дослідницького круїзу по одній з аномальних зон . У це унікальна мандрівка він запросив, на його думку, найбільш яскравих і незвичайних індивідуумів з різних соціальних шарів і професій, назвавши його «Круїз №13» ...
Холодним, вогким вранці 6 листопада 2000 року за шум пріштормового океану, судно покинуло акваторію порту. Через деякий час з кораблем пропадає зв'язок без видимих причин таємничого зникнення. Всі рятувальні експедиції, відправлені на пошуки судна, були безрезультатні. Теплохід назавжди пропав з екранів радарів ...

Завдання 1 частини: Будь-якою ціною проникнути в машинне відділення і запустити всі робочі двигуни на теплоході.
Читати повністю
Мова: RU
Жанр:  Квести з акторами / Квести з елементами жаху
Подарунковий сертифікат:  Діє
Тип:  Не вказано
Актор:  Так
Тип оплати:  Готівкою
Кiмнат у квестi: Бiльше нiж одна
Квест-кімната "Круїз #13 Частина 1":
Оцінка на основі 8 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: Потрібна обов'язкова передоплата в розмірі 300 грн!
Відгуки на квест "Круїз #13 Частина 1"
Середній бал 4.69 на основі 8 відгуків
Відгуки (8):
Когда Royal Quest открыли «Круиз № 13», мы как-то даже не сомневались, что это будет нечто особенное, очередной деликатес для квест-гурманов. Но поскольку квест заявлен, как хоррор-перфоманс, мы долго собирались с мыслями, так сказать, морально готовились. Как в Royal Quest умеют пугать, мы насмотрелись еще когда проходили у них «Форт Боярд». Видели, как игроки вылетают из «Треша», спотыкаясь и падая на пол. Короче, мы думали, думали и, наконец, надумали. И «Круиз № 13. Часть I» стал нашим 193 квестом. К стыду своему, когда шли на игру, абсолютно не подготовились и не изучили легенду должным образом. А потому, то, что игра проходит на настоящем теплоходе (который еще и на ходу, а не макет), для нас стало неожиданностью. Мы от этого факта пришли в замешательство, с одной стороны, место-то какое изумительное – водная гладь, садящееся солнце, тишина. А с другой-то стороны – хоррор и пугать там будут по полной. Короче, послушали мы в 193 раз инструктаж, и «Добро пожаловать» в трюм. А там! Полный мрак - атмосфера не вылизанного, рафинированного квеста, а настоящей мясорубки, когда ты понимаешь, что все твои самые страшные сны были рисованными хелоуинскими мультиками в сравнении с этим сущим кошмаром. Да, мозг где-то там пытался достучаться, типа «это же актеры, тебя никто не убьет». Но все эти позывные здравого рассудка пролетали мимо, куда-то в бездну. Зато липкий и скользкий ужас растекался по венам, превращая нас в стайку, поглупевших от страха, зайцев, нервно мечущихся между каютами, палубами. трапами и следами кровавых исследований сумасшедшего доктора. Такого адреналина мы не испытывали ни в одном квесте до этого. Такой настоящей атмосферы (не придуманной, не в киношных декорациях) мы не встречали ни в одном из квестов до этого. А игру актеров и игрой-то не назовешь. А была ли это игра? Вот в чем вопрос. Короче, ребята, если вы читаете этот поток сознания, знайте, мы решили идти во вторую часть. А там уже будь, что будет. Не поминайте лихом ))
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Идея с кораблем супер, а также свет и музыка. Но загадки опечалили: плохо подготовленные, расположение подсказок путанное и непродуманное. Комментарии администратор не стала выслушивать, а поспешила нас выпроводить.
3.5 Детальніше
4 Ідея, сценарій кімнати
1.5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
3 Персонал
2.5 Рівень страху
1 Рівень складності
2.5 Загальне враження

Квест очень крутой ,спасибо вам за эмоции ,актеры отыгрывают на максимум ,контакта в квесте абсолютно достаточно ,нам очень зашло ,обязательно будем советовать друзьям !!
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Київ, Пр-т Степана Бандери 32
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Круїз #13 Частина 1"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.