Квест Форт Боярд (RoyalQuest), Київ

Місто:  Київ
Страх:  страшно
Історія:  Давно хотіли потрапити в цікавий і... Давно хотіли потрапити в цікавий і розважальний квест, де можна позмагатися командами? Тоді саме для Вас відмінним варіантом стане гра за мотивами телевізійної передачі, де необхідно проходити складні випробування, щоб збагатитися в скарбниці. Ця гра підходить для тих, хто не боїться прийняти виклик, розгадувати інтелектуальні загадки і справлятися з фізичними вправами. Сюжет квесту відомий багатьом, оскільки гра була популярною на екранах телевізора в 90-х. Телепередача була популярною на всьому пострадянському просторі. Цьому сприяла фантазія організаторів, які не втомлювалися створювати нові випробування для учасників. У квесті учасників чекають завдання, головоломки від старого - хранителя форту. У локації 11 кімнат, кожну з яких необхідно відвідати послідовно. Всі вони досить просторі і легко поміщають команду з 4 чоловік. Завдання не надто складні, але все ж доведеться докласти зусилля і подумати над відповідями. Головне завдання гравців - не зупинятися, діяти швидко і злагоджено. І навіть якщо Ви не знаєте, що таке Форт Боярд, бажання пізнати щось нове переможе! У фінальному завданні гравців чекає скарбниця, наповнена золотими монетами. Звідти необхідно винести якомога більше монет і побити рекорд інших команд. Слідкуйте за часом, щоб встигнути пройти всі випробування. Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести з елементами жаху / Квести з акторами
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Квест
Актор:  Так
Тип оплати:  Готівкою
Квест "Форт Боярд":
Оцінка на основі 12 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: Потрібна обов'язкова передоплата в розмірі 300 грн!
Відгуки на квест "Форт Боярд"
Середній бал 4.9 на основі 12 відгуків
Відгуки (12):

Залишено відгуків 1
Сьогодні пройшли квест і нам дуже сподобалося. Залишилися приємні емоції та класний настрій. Час пролетів дуже швидко. Завдання не складні, але цікаві.
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Квест просто супер! Командная игра, продуманый сценарий, интересные задания, всё максимально ближко к сюжету! В итоге море положительных эмоций, классное настроение и 2050 кг золота почти за 40 минут
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
1 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження
Підтверджено грою

Отличный квест!Полное погружение в атмосферу,море интересных загадок,командная работа!То,что нужно для компании друзей!Рекомендую!
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
0 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Київ, вул. Вікентія Хвойки 12
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Форт Боярд"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.