Квест Hotel Maze (PHASMOPHOBIA KIEV)

Місто:  Київ
Адреса:  вулиця Юрківська 18, вхід з двору у 0-й поверх , район Подільський , станція метро Тараса Шевченка
Страх:  дуже страшно
Історія:  Готель «MAZE» був побудований серійним... Готель «MAZE» був побудований серійним вбивцею Говардом Генрі Холмсом (Говардом Г.Х), де він вбивав своїх жертв. Спеціально для цього він створив в готелі безліч таємних ходів і потаємних кімнат, а також шахту, куди можна скидати тіла. Деякі коридори не мають виходу, а стіни покриті азбестом, приглушує крики. Також там є безповітряні камери, рухливі стіни, ями з кислотою. Якщо ти настільки сміливий, то рискни провести хоч одну годину в нашому готелі жахів! Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести з елементами жаху / Екшен квести
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Квест
Актор:  Так
Тип оплати:  Готівкою
Квест "Hotel Maze":
Оцінка на основі 26 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: Іменинник отримує безкоштовний вхід в свій День Народження і протягом 2-х днів після. Відсвяткуйте свій День народження, пройшовши один з наших квест-перформансів !.
* Іменинникові вхід безкоштовний якщо група від 4-х чоловік (Це означає, що 4 людини проходять платно, а 5-й безкоштовно)
Відгуки на квест "Hotel Maze"
Середній бал 4.81 на основі 26 відгуків
Відгуки (26):
Прошло больше года после посещения,запомнились классные скримы и неплохое оформление квеста под отель, а так же необычные правила, как для хоррор квеста малое количество света, что характерно, для всех квестов Фазмы, из-за чего, иногда, возникает сложность не решении загадки,а в поиске её и последний негативный момент - маловато появлений актера. Но не смотря на все это на данный момент посетил и остальные 3 комнаты, а когда пройдет достаточно времени, посещу повторно, тем более говорят, что Отель, уже поменялся и не такой как когда-то
4.2 Детальніше
4 Ідея, сценарій кімнати
3.5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
4 Персонал
2 Рівень страху
5 Рівень складності
4 Загальне враження

Невероятный сценарий, я после этого квеста дергаюсь буквально от каждого шороха. Огромное спасибо, всем рекомендую
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

И сново здравствуйте, ребят я просто вдохнавлён вашими квестами, били на "плачущей" вот пришли на отель. И вы просто нас удивили всё до такой степени круто сделано, что просто нет слов. Сюжет и игра актёров супер просто спасибо, за хороший приём и бомбезную отмосферу! Актёрам большой привет, мы к вам ещё обязательно прийдём спасибо большое! Ребятушки я с большим желанием хочу вам посоветовать этот крутой квест!!!
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Київ, вулиця Юрківська 18, вхід з двору у 0-й поверх
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Hotel Maze"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.