Квест-кімната Т-вірус (Occulto Quests)

Місто:  Одеса
Адреса:  Соборна площа, 4 (поруч з банком Аваль, навпроти дитячого майданчику) , район Приморський
Страх:  страшно
Історія:  Ви - агенти спеціального підрозділу з... Ви - агенти спеціального підрозділу з реагування на біо-загрози. Науковий центр корпорації, яка розробляє для армії ліки, перестав відповідати. Відомо лише, що їм замовили дослідження швидкого відновлення організму і вони розробляли препарат на основі вірусу Т. Військова комісія відвідала їх, після чого зв'язок обірвався. Ваша місія - з'ясувати, що трапилося і не допустити поширення Т-вірусу в світ.
Екшен квест, в якому потрібно розкинути мізками, і не тільки своїми. Адже проти вас зомбі, і лише точність лазерної гвинтівки допоможе вам пройти до кінця. Для вас:
загадки високого технологічного рівня;
безліч зон гри;
нелінійний сюжет;
кілька персонажів;
обладнання лазертаг 2020 року.
Квест не співпрацює! Без онлайн бронювання!
Читати повністю
Мова: RU
Жанр:  Екшен квести / Квести з елементами жаху
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Не вказано
Актор:  Так
Тип оплати:  Готівкою
Квест-кімната "Т-вірус":
Оцінка на основі 0 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: Рівень страху встановлюється за бажанням гравців. Є темні області і неонове освітлення. Актор діє без контакту, вплив на гравців - через електронні датчики на їх костюмах. Гравців до 12 років супроводжує наш провідний без додаткової оплати або дорослий як додатковий гравець. Будь ласка, приходьте в зручному одязі і взутті. Не робіть високі зачіски - гравці надягають шоломи і захисні окуляри.
Відгуки на квест "Т-вірус"
На жаль, немає відгуків до даного квесту. Ви можете бути першим =). Будь ласка, залиште відгук, якщо ви вже грали раніше в цьому квесті.
Контакти:
Одеса, Соборна площа, 4 (поруч з банком Аваль, навпроти дитячого майданчику)
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Т-вірус"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.