Квест Тихе місце (Кривавий підвал)

На околиці маленького містечка є темний ліс, а в глибині лісу - покинутий будинок. Місцеві жителі розповідають, що багато років тому його господар розплатився душами своїх рідних за своє безсмертя. А потім все за одну ніч будинок спорожнів, там не було виявлено не господаря не тел його сім`ї, але жителі міста не переставали стверджувати, що господар будинку не тільки нікуди не пішов, але ще і став вбивати, будь-якого хто наблизиться до його дому. Жителі містечка неодноразово забивали всі двері і вікна, щоб ніхто туди не ходив. Але з незрозумілих причин двері на задньому дворі завжди виявлялася відкритою. Час від часу ті сміливі люди які все ж наважувалися провести ніч в лісі в наметах поблизу цього будинку для отримання адреналіну і довести іншим що вони безстрашно їх, безслідно пропадали.
Ось і Ви така компанія, яка зібралася провести ніч в наметах поблизу цього страшного будинку. Все було добре, до того моменту поки не стемніло, і Ви почали чути різні дивні звуки і бачити незрозумілі силуети. До півночі почався дощ і то безумство і жах, долають Вами, змусив Вас сховатися в цьому будинку. Опинившись в будинку, Ви зрозуміли, що краще б залишилися в лісі.
1-7
60
Скидка 50 грн
*знижки не сумуються
**вартість гри вказана за команду
Місто:  Запоріжжя
Адреса:  вул. Сергія Серікова 30
Страх:  страшно
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести з елементами жаху / Квести з акторами
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Квест
Актор:  Так
Тип оплати:  Готівкою
Квест "Тихе місце":
Оцінка на основі 6 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: Ми хочемо запропонувати Вам 3 режими гри
1. Легкий - 12+ гра без контакту з актором.
2. Середній - 14+ Вам належить на собі випробувати весь жах, який зачаївся за цими стінами. Ви будете на крок випереджати вбивцю, що дозволить з ним не зустрічатися. Але це не точно ...
3. Складний - 16+ Гра де Вам доведеться зустрітися віч-на-віч з холоднокровним вбивцею, від якого можна чекати чого завгодно. Можливо повне безумство.
Відгуки на квест "Тихе місце"
Середній бал 5 на основі 6 відгуків
Відгуки (6):
Все очень очень круто ! Антуражность , актеры , переходы между комнат на высшем уровне . Кричали от страху и девочки и мальчики !!!
4.9 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
4 Локацiя
5 Персонал
4.5 Рівень страху
4 Рівень складності
5 Загальне враження

Отмечала свой день рождения походом в " Тихое место". Мой крик наверное было слышно на соседнем микрорайоне))) Всем очень понравилось, парни из нашей компании хоть и не кричали постоянно, но прыгали по стенам от испуга)) Спасибо за впечатления и эмоции!)
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Первый раз была на страшном квесте и если честно,мне очень понравилось .Получила невероятно хорошие впечатления ❤️
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
4 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Запоріжжя, вул. Сергія Серікова 30
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Тихе місце"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.